Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rallija supersprinta dalībnieki sacenšas Ķemeru ielās

Sestdien Jūrmalā visa diena pagāja standartauto sacensību gaisotnē – te norisinājās gan Latvijas čempionāta un «Freko» kausa izcīņas posms rallija supersprintā, gan pirmās minirallija sacensības.

Diena sākās ar supersprinta sacīksti un organizatoru izvēle par labu Ķemeriem pierādīja, ka arī asfalta trase var būt gana interesanta, pie tam, pēc iepriekšējā naktī pamatīgi nolijušā lietus, Ķemeru parka celiņi un ielas bija slideni, līdz ar to neplānotas izslīdēšanas no trases slapjajā zālē pieredzēja ne viena vien ekipāža.

Pēc trīs ātrumposmiem tika noskaidroti sacensības uzvarētāji. «VAZ Historic» klasē «Freko» rallija supersprintā «Jūrmala 2013» pirmais Edgars Grīnītis, aiz viņa Egils Olekts un Raivis Grīnfelds.

Modris Žentiņš bija labākais «FWD 1600» klasē, otro vietu ieguva Andris Aleksejevs, trešo Ģirts Ozoliņš. «FWD 1600+» pirmais Raivo Ozoliņš, otrais Modris Žentiņš un trešais klasē Sandis Laukšteins.

«RWD» ieskaitē uzvarētāja gods Andrim Voveram, aiz viņa pjedestāla otrā un trešā vieta brāļiem Aigaram un Gundaram Tīdmaņiem.

«2WD Open» ieskaitē ātrākais Ainārs Skaidiņš, otrais Indars Dombrovskis, trešais Kristaps Grunte.

«4WD» grupā uzvarēja Artis Upītis, viņam seko Māris Druva un Kaspars Kurtišs. Starp «4 WD Open» braucējiem Jūrmalā pirmais Andris Puriņš, otrais Gints Bērze, trešā vieta Mārtiņam Mietiņam.

No «4WD+» ieskaitē startējušajiem pirmā vieta Ralfam Sirmacim, otrā - Vigo Rubenim, trešais Jānis Lagzdiņš.

Rallija supersprinta atbalstītāju simpātiju balvu saņēma pats jaunākais sacensības «Jūrmala 2013» dalībnieks Adrians Pūga, kurš startēja ar «Opel Astra». Šim autosportistam ir tikai 12 gadu!