Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Tele2» Rīgas velomaratona koptreniņos varēs uzklausīt arī ekspertu konsultācijas

«Tele2» Rīgas velomaratona koptreniņos, kas sāksies šovakar būs iespējams uzklausīt arī ekspertu padomus un konsultācijas, aģentūru LETA informēja Igo Japiņa sporta aģentūra.

Šovakar, plkst. 19.00 ikviens riteņbraukšanas entuziasts tiek aicināts uz Biķernieku sporta kompleksu, kur norisināsies pirmais koptreniņš. Pirmajā treniņā vērtīgus padomus ērtai riteņbraukšanai sniegs šīs nozares speciālists Herberts Pudāns, bet Latvijas vadošās riteņbraukšanas komandas «Rietumu-Delfin» treneris Linards Veide stāstīs par braukšanu treniņos un sacensībās, kā arī sniegs ieteikumus augstāku sportisko rezultātu sasniegšanai.

Gatavojoties sacensībām, to organizators «Igo Japiņa sporta aģentūra» kopumā piedāvās aizvadīt trīs treniņus. Otrais treniņbrauciens, kurā padomus sniegs Romāna Vainšteina un olimpiskā medaļnieka Daiņa Ozola treneris Igo Japiņš, norisināsies 20. maijā, bet trešajā treniņā 27. maijā norādījumus sniegs uztura speciāliste Dace Hartmane, kā arī jau minētais Veide.

Visi trīs pirmdienu treniņbraucieni sāksies plkst. 19.00, bet piedalīšanās tajos būs bez maksas.

Kā ziņots, 30. aprīlī jau sākusies reģistrācija gaidāmajam «Tele2» Rīgas velomaratonam, kas šogad norisināsies 2. jūnijā. Reģistrēties iespējams «Igo Japiņa sporta aģentūras» mājaslapā «velo.lv» un mobilo sakaru operatora «Tele2» visos 42 klientu apkalpošanas centros Latvijā.

Iepriekšēja pieteikšanās velomaratonam norisināsies līdz 29. maijam. Piesakoties velobraucienam līdz 12. maijam, dalības maksa būs no trim līdz astoņiem latiem. Par paaugstinātu maksu pieteikties varēs arī sacensību rītā 11. novembra krastmalā.

Piesakoties līdz 29. maijam, ikvienam «Tele2» un «Zelta zivtiņas» klientam ir iespēja saņemt 20% atlaidi dalības maksai. Lai iegūtu atlaides kodu, jānosūta SMS ar tekstu VELO uz numuru 1626.

Pagājušajā gadā velomaratonā piedalījās vairāk nekā 4000 dalībnieku, bet šoreiz riteņbraucēju skaits varētu tuvoties 5000.

«Tele2» Rīgas velomaratons ir populārākās riteņbraukšanas sacensības Rīgā, kurās piedalās gan profesionāli sportisti, gan amatieri, ģimenes ar bērniem un uzņēmumu komandas. Kopš 2012. gada velomaratonam ir īpaša ekskluzīva trase, kas vijas cauri galvaspilsētas centram, bet šogad sacensības svinēs savu 30. gadskārtu.

Dalībniekiem ir iespēja startēt 90 kilometru garajā SEB sporta distancē, 32 kilometrus garajā Tautas distancē un 16 kilometru «Gutta» ģimenes distancē.