Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

ASV notiesā ārstu-slepkavu; viņa apsūdzības šokējošas

ASV abortu operāciju ārsts pirmdien atzīts par vainīgu apsūdzībās, ka viņš savā Filadelfijas klīnikā ar šķērēm nogalinājis trīs mazuļus, kas piedzimuši dzīvi.

72 gadus vecajam Kermitam Gosnelam, kuru Filadelfijas tiesas zvērinātie atzinuši par vainīgu, draud nāvessods, norādīja apgabala prokuratūra.

Zvērinātie atzina Gosnelu par vainīgu apsūdzībās par trīs mazuļu nāvi, attaisnoja apsūdzībās par ceturtā mazuļa nāvi, kā arī atzina par vainīgu apsūdzībās par kādas sievietes, kurai viņš veica aborta operāciju, nāvi, sacīja apgabala prokurora biroja preses pārstāve Taša Džeimersone.

Štatā, kur aborta operācijas var veikt grūtniecības pirmajās 24 nedēļās, Gosnels tās veicis grūtniecības vēlajā posmā. Kad mazuļi piedzimuši dzīvi, viņš ar šķērēm sagriezis viņiem mugurkaulu, norādīja prokuratūra.

Pats apsūdzētais šīs apsūdzības noliedz, sakot, ka zāļu iedarbības rezultātā, kuras viņš lietojis, veicot abortu, mazuļi pasaulē nākuši beigti.

Operācijas laikā antisanitārajā klīnikā kāda sieviete, kurai pārdozēti anestēzijas līdzekļi, zaudējusi dzīvību.