Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šodien pārtraucis raidīt «Radio 101»

Otrdien pārtraukusi raidīt radiostacija «Radio 101», kuru nesen izsolē iegādājās Krievijas pilsonis Vitālijs Ņikitenko.

«Šodien lokauts ir noslēdzies ar klusumu radio ēterā – uz kuģa vairs nav palicis neviens, kas spētu nospiest «play»,» savā blogā raksta dīdžejs Toms Grēviņš.

Grēviņš apgalvo, ka radio «apklusis uz visiem laikiem» un «jaunā īpašnieka radio iegādes motīvi nav bijuši saistīti ar jebkādu interesi par radiobiznesu».

«Pēc gandrīz divu nedēļu gara dīdžeju lokauta, kas sākās līdz ar «Radio 101» veiksmīgu pārdošanas fakta apstiprināšanu SIA KPMG Baltics organizētajā izsolē, radio šodien visbeidzot ir apklususi mūzika. Uz visiem laikiem… Šobrīd ir skaidrs, ka «Radio 101» jaunā īpašnieka radio iegādes motīvi nav bijuši saistīti ar jebkādu interesi par radiobiznesu. Ar ko tie ir saistīti? To es nezinu. To varbūt kādreiz izpētīs žurnāls «Ir» vai «Re:Baltica»,» raksta Grēviņš.

Grēviņš arī apgalvo, ka dīdžeji nav saņēmuši atlīdzību par padarīto darbu jau kopš 2011.gada novembra.

Radiostacijas valdes loceklis un bijušais īpašnieks Edgars Mencis aģentūrai LETA norādījis, ka pašlaik nav zināms, kad «Radio 101» atsāks skanēt.

Viņš paskaidrojis, ka notiek viedokļu apmaiņas un saskaņošanas process ar jauno radio īpašnieku.

«Kamēr nav skaidrs, kas, ar ko un kā, tikmēr radio nevar strādāt,» teica Mencis, piebilstot, ka tiks darīts viss iespējamais, lai radio pēc iespējas ātrāk atkal skanētu.

Jau ziņots, ka izsolē «Radio 101» juridisko īpašnieci «TeleMedia centrs» un tās meitasuzņēmumus «Radio Trīs» un «Radio Zemgale» iegādājies Krievijas pilsonis Vitālijs Ņikitenko, liecina datubāzes «Lursoft» informācija.

«TeleMedia centrs» īpašnieku maiņa Komercreģistrā iegrāmatota piektdien, 10.maijā.

«TeleMedia centrs» pamatkapitāls ir 221 250 latu, un tās vienīgais īpašnieks līdz šim bija Edgars Mencis.