Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Otrais dzīvokļa «apciemojums» noved zagļus pie neveiksmes

Vakar, pateicoties dzīvokļa kaimiņiem, Ķengaraga iecirkņa policijas darbinieki par zādzību no kāda Sitas ielas dzīvokļa aizturēja divus vairākkārt sodītus zagļus.

Kā informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Ance Rozīte, pirmdien, 13.maijā, ap plkst.17.30 kādā Sitas ielas mājā kaimiņi pamanīja zādzību un nekavējoties informēja policiju.

Pēc brīža notikuma vietā ieradās patruļdienesta darbinieki un netālu no apzagtā dzīvokļa pamanīja aizdomīgu vīrieti ar televizoru rokās. Aizdomās par zādzību vīrietis tika aizturēts, kā arī viņa kompanjons, kurš atradās netālu - pie blakus mājas.

Izmeklēšanas gaitā tika noskaidrots, ka aizturētie ir 1981. gadā un 1983. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš vairākkārt sodīti.

Izrādījās, ka aizturēšanas brīdī abi vīrieši dzīvokli «apciemoja» jau otro reizi. Pirmajā reizē 32 gadus vecais līdzzinātājs gaidīja pie blakus mājas, tikmēr 1983.gadā dzimušais vīrietis uzlauza kāda Sitas ielas dzīvokļa durvis un iekļuva dzīvoklī. Garnadzis nozaga datoru, monitoru, portatīvo datoru, dzīvokļa saimnieka pasi un mobilo tālruni.

Pēc lielā guvuma zaglis devās atpakaļ pie sava drauga un piedāvāja viņam aiziet, un paņemt televizoru, ko arī vīrietis izdarīja. Taču televizora zagšana izrādījās neveiksmīga, jo mājas kaimiņi viņu pamanīja, brīdī, kad viņš nesa televizoru, un nekavējoties par to ziņoja policijai.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana. Vecākais no abiem aizturētajiem noziegumā atzinās, taču otrs savu vainu noliedz.

Televizors tika atgūts, taču pārējās mantas tiek meklētas.