Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklāj mīklu, kas 40 gadus nomocīja piederīgos

Likumsargi Ņūdžersijā ASV atklājuši kādu 40 gadus senu notikumu, kad bezvēsts pazuda jaunietis, kurš vēlāk atrasts miris. Interesanti, ka šo lietu netieši «palīdzējis» atklāt sērijveida slepkava.

Mediji ziņo, ka 40 gadu garumā pazudušā 16 gadus vecā Stīvena Sodena māsas un brālis mocījās neziņā par brāļa likteni. Tiek vēstīts, ka zēns 1972.gadā pazuda no bāreņu nama.

Radi visus šos gadus cerējušas atrast brāli dzīvu, taču neloloja pārāk lielas cerības. Ieraugot televīzijā paziņojumu, ka policija lūdz palīdzību identificēt sērijveida slepkavas Džona Veina Geisija upurus, māsas un brālis nolēma atsaukties.

Tiek ziņots, ka policija līdz šim nebija identificējusi vairākus slepkavas upurus, tāpēc vērsās pie sabiedrības pēc palīdzības.

DNS analīzes gan neuzrādīja sakritību ar neidentificētajiem sērijveida slepkavas upuru DNS, taču policija paraugus salīdzināja ar citu pazudušu personu DNS, kas noveda pie 40 gadus ilgas mīklas atklāšanas.

Tiek vēstīts, ka 1972.gadā pazudušā Sodena kauli mežā Ņūdžersijā atrasti 2000.gadā, netālu no vietas, kur viņš pazuda.

Radus gan joprojām nomoka jautājums par brāļa bojāeju. Lai arī tagad skaidri zināms, ka viņš ir miris, nav zināms, kāpēc viņš nomiris.

Geisijs tika notiesāts par 33 zēnu un viena jauna vīrieša noslepkavošanu un 1994.gadā viņam izpildīts nāves sods.