Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepājā slēgs satiksmi Krišjāņa Valdemāra ielas posmā

Liepājā sakarā ar projekta «Tramvaja līnijas renovācija (Rīgas ielas posms no Raiņa ielas līdz Jaunai Ostmalai, K. Valdemāra ielas posms no Peldu ielas līdz Robežu ielai)», tiks slēgta satiksme Krišjāņa Valdemāra ielā – posmā no Jūrmalas ielas līdz Robežu ielai, neskarot K. Valdemāra un Jūrmalas ielas krustojumu.

Satiksme šajā posmā tiks slēgta no pirmdienas, 20. maija turpmākos piecus mēnešus – līdz šā gada 26. oktobrim.

Pašvaldība ir uzdevusi celtniecības darbu veicējam SIA SIA «Skonto būve» slēgtajā posmā izvietot informāciju par sevi, par rekonstrukcijas norises un posmu slēgšanas termiņiem, kā arī atbildīgo personu telefonu numurus, lai ikvienam iedzīvotājam būtu iespējams ar uzņēmuma pārstāvjiem sazināties.

Būvuzņēmējam ir jānodrošina apstākļi, lai zemes gabaliem varētu piekļūt to īpašnieki un operatīvais transports. Būvniekam par ielu krustojumu slēgšanu ir jāpaziņo arī masu informācijas līdzekļos.

Pašvaldība atļauju slēgt minēto ielu posmus ir izdevusi saskaņā ar Liepājas pilsētas Domes 2012. gada 20. decembra saistošo noteikumu Nr.33 «Par rakšanas darbu veikšanu Liepājas pilsētā» 7. punktu un uzņēmuma vēstuli pašvaldībai.


Liepājas slēgtās ielas un krustojumi