Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Itāļu džeza mākslinieki ieskandina festivālu «Rīgas Ritmi 2013»

Kalnciema Kvartālā 30.maijā, plkst. 19:00, «Rīgas Ritmi 2013» ieskaņas koncerts, kurā uzstāsies «Luca Ciarla Quartet».

Jau maija pēdējā ceturtdienā uz Kalnciema Kvartāla brīvdabas skatuves klausītājus priecēs viens no šī brīža radošākajiem mūzikas projektiem – «Luca Ciarla Quartet».

Kvarteta kodols ir Itālijā dzimušais Luka Siarla. Savu neparasto talantu mākslinieks pierādījis agrā vecumā apgūstot klavieru un vijoles spēli. Džeza un improvizācijas mākslā ietekmējies no Kīta Džareta, Egberto Gismonti un «The Turtle Island Quartet», vēlāk turpinājis akadēmiski izglītoties Eiropā un ASV, iegūstot doktora grādu mūzikas mākslā. Līdzās tam, vijolnieks vada meistarklases un ir plūcis laurus vairākos starptautiskos konkursos, kā arī - ieguvis arī «Chamber Music America» balvu.

Kvartets ir neparasts ar to, ka viņu spēlētajā mūzikā savijas visdažādākie žanri, atklājot jaunu muzikālu ceļu.

«Luca Ciarla Quartet» veiksmīgi sevi pierādījuši ne tikai lielākajos klasiskās, bet arī pasaules un džeza mūzikas festivālos – Montro Džeza festivālā un Melburnas Starptautiskajā Džeza festivālā.

«Luca Ciarla ar savu oriģinalitāti ir pievērsis klasiskās, džeza un folkmūzikas cienītāju uzmanību,» Cover Magazine (Hong Kong)

  • Koncerts: Kalnciema Kvartāls, 30.maijs, sākot no plkst. 19:00!
  • Ieeja koncertā: bez maksas

Vairāk informācijas meklējiet: «rigasritmi.lv».