Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlēgelmilhs: skeptiķi un izaicinājums Talsos palīdzēs

Pirms dalības «Rally Talsi 2013» šajā nedēļas nogalē, autosportists Haralds Šlēgelmilhs dalās iespaidos par gatavošanos pirmajam profesionālajam rallijam savā dzīvē. Sportists norāda, ka neskatoties uz to, ka šis ir jauns izaicinājums viņam kā formulas braucējam, tomēr skeptiķi, pareiza attieksme un «spēja pārslēgties» ir palīdzējusi viņam sagatavoties.

Pirmais autorallijs formulas braucēja karjerā

Latvijas Rallija čempionāta ceturtais posms «Rally Talsi» notiks jau šajā nedēļas nogalē, un tas būs pirmais Haralda Šlēgelmilha karjerā - pavisam citādāks no viņam ierastā autosporta formāta. Tajā viņš savus spēkus pārbaudīs kopā ar stūrmani Artūru Pumpuru un viņu treneri Andi Neikšānu «Mogo.lv Rally Team» komandas sastāvā.

Mogo.lv

Skeptiķi tikai palīdz

Haralds, kurš tikai pēdējā mēneša laikā ir gatavojies ātrumposmiem Talsos, min, ka viņš ir sastapies ar daudziem, kuri ļoti skeptiski raugās uz viņa pieteikumu Talsu rallijā: «Formulas braucējs, kam nav pieredzes autorallija sacensībās un ar tik mazu sagatavošanās laiku, nevar veikt ralliju, un kur nu vēl pretendēt uz labu rezultātu». Autosportists pilnībā saprot skepsi un uztver to kā pozitīvu izaicinājumu: «Es vēlos parādīt pretējo – to, ka ar pareizu attieksmi, kvalitatīviem treniņiem un profesionālu palīdzību sagatavošanās laikā ir iespējams ne tikai piedalīties, bet arī gūt panākumus. Piekrītu, ka autosports, ar ko esmu profesionāli nodarbojies līdz šim, ir pavisam citas specifikas autosports, bet galvenais ir «spēja pārslēgties», sagatavoties un nebaidīties no jauniem izaicinājumiem,» uzsver Šlēgelmilhs.

Viens no posmiem – nebūs pārsteigums

Jautāts par savām priekšrocībām salīdzinājumā ar pieredzējušajiem konkurentiem rallijā, Šlēgelmilhs min savu pieredzi uz asfalta ātrumposmiem. «Jau par tradīciju kļuvušais rallija pilsētas ātrumposms, kas notiek Talsu centrā, sniedz man zināmu priekšroku, jo es pārzinu auto vadīšanu uz šī seguma,» stāsta Haralds, piebilstot, ka tas ir tikai viens no ātrumposmiem, tāpēc pārāk paļauties uz to neplāno. Kopumā Talsu Rallijā ir 12 ātrumposmi, kas notiks Talsos un Talsu apkārtnē.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts