Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«SEB banka» un «E.L.L. Real Estate» paraksta aizdevuma līgumu 40 miljonu eiro apmērā

SEB banka un vadošais nekustamā īpašuma attīstītājs un pārvaldītājs «E.L.L. Real Estate» ir parakstījuši vienu no nozīmīgākajiem nekustamā īpašuma aizdevuma līgumiem Baltijā pēdējo gadu laikā 40 miljonu eiro apmērā. «E.L.L. Real Estate» aizdevumu izmantos esošo saistību refinansēšanai un jaunu projektu attīstībai Baltijā. Aizdevuma līgums parakstīts uz 5 gadiem, portālu «Apollo» informēja «SEB bankas» ārējās komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Martinsone.

«E.L.L. Real Estate» valdes loceklis un finanšu direktors Tāvis Ojala (Taavi Ojala): ««SEB bankas» atbalsts ļāva mums refinansēt esošās kredītsaistības, nodrošinot ļoti labus finansējuma nosacījumus esošiem projektiem, kā arī nākotnes ieceru attīstībai Baltijā. Mēs pastāvīgi strādājam pie mūsu nākotnes attīstības plāniem, tāpēc ir labi, ka SEB ir mūsu finansiālais partneris.»

«SEB bankas» Nekustamo īpašumu finansēšanas pārvaldes vadītājs Viktors Bolbats: «Ņemot vērā pašreizējo komerciālo nekustamo īpašumu tirgus situāciju Latvijā, izsniegtais finansējums 40 miljonu eiro apmērā ir nozīmīgs aizdevuma darījums. Priecājamies, ka, pateicoties profesionālajai un kompetentajai «E.L.L. Real Estate» darbībai, mums ir izdevies īstenot šo darījumu, ļaujot paplašināt mūsu sadarbību ar «E.L.L. Real Estate» grupu.»

«E.L.L. Real Estate» galvenais darbības virziens ir komerciālo nekustamo īpašumu projektu attīstīšana Baltijas valstīs, pildot gan projekta attīstītāja, gan investora un apsaimniekotāja funkcijas. Uzņēmums nodarbojas ar tirdzniecības nekustamo īpašumu, viesnīcu, biznesa un biroju ēku, kā arī ražošanas nekustamo īpašumu attīstīšanu un apsaimniekošanu. Uzņēmuma īpašumā ir 5 vadošie iepirkšanās centri Baltijas valstīs. Tallinā «E.L.L. Real Estate» ir akcionārs Viru centrā, Rīgā tam pieder Spice un Spice Home iepirkšanās centri, bet Lietuvā investīciju portfolio sastāv no Panorāmas iepirkšanās centra Viļņā un Saules Miestas iepirkšanās centra Šauļos.

«SEB grupa» ir vadošā finanšu pakalpojumu sniedzēja Ziemeļeiropā. Kā banka ciešām un ilgtermiņa attiecībām, SEB Zviedrijā un Baltijā piedāvā finanšu konsultācijas un plašu finanšu pakalpojumu klāstu. Dānijā, Somijā, Norvēģijā un Vācijā SEB darbības galvenā prioritāte ir korporatīvo un investīciju bankas pakalpojumu sniegšana uzņēmumiem un institucionālajiem klientiem. «SEB grupas» darbību starptautiskā līmenī apliecina klātesamība 20 pasaules valstīs. Uz 2013. gada 31.martu «SEB grupas» kopējie aktīvi veido 2 580 miljardus Zviedrijas kronu (~212,6 miljardi latu), kopējie aktīvi pārvaldīšanā - 1 374 miljardi Zviedrijas kronu (~113,2 miljardi latu). «SEB grupā» strādā 16 000 darbinieku.