Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā aizturēts sērijveida zaglis ar savādu paradumu

Policisti Rīgā aizturējuši sērijveida dzīvokļu zagli, kurš varētu būt vainojams vismaz 18 dzīvokļu apzagšanā, turklāt ļaundarim bijis savāds paradums.

Kā portālam «Apollo» pavēstīja Rīgas reģiona policijas pārvaldē, pēdējo trīs mēnešu laikā Rīgas centrā tika konstatētas vairākas zādzības, kurās zaglis bija iekļuvis dzīvoklī, uzlaužot dzīvokļa durvis, un nozadzis dažādas vērtīgas mantas – elektrotehniku, rotaslietas, naudu.

Policijā gan norāda, ka visām šīm zādzībām bija arī vēl viena kopīga iezīme – bija ne tikai vienāds iekļūšanas veids, bet arī lielā daļā zādzību zaglis bija paviesojies arī dzīvokļa virtuvē un remdējis slāpes ar tur atrastajiem dzērieniem.

Pārsvarā zaglis dzēris minerālūdeni, taču vienā gadījumā zaglis virtuvē atstājis banānu, kuru bija iesācis ēst.

Policisti, izmeklējot zādzības, noskaidroja iespējamo zagli, kuru pagājušās nedēļas beigās arī aizturēja. Aizturētais ir 30 gadus vecs narkomāns, kurš pēdējo reizi no ieslodzījuma vietas atbrīvots šā gada sākumā.

Šobrīd aizdomās turētais ir apcietināts, un Centra iecirkņa darbiniekiem ir zināms, ka vīrietis varētu būt veicis 18 zādzības no dzīvokļiem Rīgas Centrā, taču izmeklētājiem ir aizdomas, ka šis skaitlis varētu būt arī lielāks.

Noskaidrots, ka vīrietis lielāko daļu zādzību varētu būt pastrādājis, būdams narkotiku ietekmē.

Policija lūdz atsaukties ikvienu, kas ir cietis no attēlā redzamā vīrieša pretlikumīgajām darbībām. Tāpat policija lūdz atsaukties ikvienu, kam ir jebkāda cita veida informācija par šo vīrieti, zvanot uz tālruņu numuriem: 67086215, 67086260 vai 110.