Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«OKartes autosporta akadēmija» uz Talsiem brauks pēc uzvaras

Šajā nedēļas nogalē, 18. un 19.maijā, Talsu apkārtnē, startēs Latvijas Rallija čempionāta 4. posms, rallijs «Talsi 2013». R2 klasē uz starta stāsies deviņas ekipāžas no piecām valstīm, tajā skaitā arī «OKartes Autosporta Akadēmijas» sportisti - Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs, Emīls Blūms / Andris Mālnieks un Kristaps Feldmanis / Raivis Poišs.

Pēc veiksmīgi iesāktas vasaras sacīkšu sezonas «Kalnamuižas» rallijsprintā, autosportisti atzīst, ka uz ralliju «Talsi 2013» brauc cīnīties par uzvarām. Šī brīža R2 klases līderis Sirmacis: «Aizvadītajā rallijsprintā ar komandas biedru Blūmu izvērtās interesanta cīņa, ceru, ka varēsim to turpināt arī Talsos.»

Padoties negrasās arī Blūms, kurš šobrīd Latvijas Rallija čempionāta kopvērtējumā no līdera atpaliek tikai par pieciem punktiem. «Centīšos braukt maksimāli ātri un precīzi, lai uzvarētu. Jābrauc tā, lai pašam prieks. Domāju, ka viss ieplānotais izdosies,» komentē Blūms.

Jaunākais akadēmijas rallists ir Kristaps Feldmanis, kuram šī ir pirmā rallija sezona viņa autosportista karjerā. «Mans mērķis gaidāmajā rallijā ir turpināt mācīties gan braukšanu, gan trenēt sadarbību ar stūrmani. Man ir svarīgi sezonas beigās spēt ievērojami kāpināt tempu un cīnīties par augstiem rezultātiem. Nevēlos likt komandai vilties,» stāsta Feldmanis.