Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

5 pazīmes, ka viņa simulē orgasmu

Ne visas sieviets izbauda orgasmu, bet daudzas no viņām to neatklāj. Kāpēc? Laikam jau aiz labas sirds...

5 pazīmes, ka viņa simulē orgasmu:

1. Monotona stenēšana un vaidēšana, kas vairāk atgādina mantras skaitīšanu vai mežonīgas kaķes rēcienus varētu likt jums būt uzmanīgiem. Protams, sieviete seksa laikā mēdz izmantot savas vokālās dotības, tomēr partnerim šo skaņu intonācijās der ieklausīties.

2. Elpo - neelpo? Ja orgasms, tad elpo kā pēc sprinta. Ja elpošana ir vienmērīga - esiet droši, jūs māna.

3. Ja pareizi elpot un vaidēt vēl var iemācīties, tad sievietes ķermenis jūs nepievils. Orgasma laikā sieviete aizver acis, atliec galvu un viņas kakls un seja kļūst sārti no asins pieplūduma, sašaurinās acu zīlītes. Īsts mīlnieks sajutīs arī vagīnas sašaurināšanos.

4. Ja sieviete apgalvo, ka orgasmu sasniedz vienmēr, viņa melo! Tikai 30% sieviešu ir spējīgas izbaudīt orgasmu visās pozās, tikai vaginālā seksa laikā bez papildus stimulācijas.

5. Pēc orgasma sievietei nepieciešamas 5 līdz 10 minūtes, lai atgūtos un izbaudītu bijušās sajūtas. Pēc orgasma viņa tūlīt nelēks laukā no gultas, raksta "lady. mail".