Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Radio 101» nodrošina, lai ēterā nebūtu klusuma

Pašlaik «Radio 101» tiek nodrošināta darbība tik daudz, lai ēterā nebūtu klusuma, biznesa portālam «Nozare.lv» teica radiostacijas valdes loceklis un bijušais īpašnieks Edgars Mencis.

Pašlaik tiek nodrošināta tikai mūzikas atskaņošana, bet dīdžeji radio nestrādā.

Jau ziņots, ka notiek viedokļu apmaiņas un saskaņošanas process ar jauno radio īpašnieku. «Kamēr nav skaidrs, kas, ar ko un kā, tikmēr radio nevar strādāt,» iepriekš teica Mencis. Viņš uzsvēra, ka pārrunu process nebūs ātrs.

Kā ziņots, «Radio 101», kuru nesen izsolē nopirka Krievijas pilsonis Vitālijs Ņikitenko, 14.maijā pārtrauca raidīt, nedarbojās arī radiostacijas mājaslapa internetā.

«Radio 101» dīdžejs Toms Grēviņš savā blogā rakstīja, ka jaunā īpašnieka radio iegādes motīvi nav bijuši saistīti ar jebkādu interesi par radiobiznesu.

Ņikitenko «Radio 101» iegādājās 30.aprīlī notikušajā izsolē, kuru rīkoja likvidējamās «Latvijas Krājbankas» («Krājbankas») administrators SIA «KPMG Baltics». Izsoles sākumcena bija 50 000 latu, bet Ņikitenko piedāvājis cenu, kas vairākas reizes pārsniegusi sākumcenu. Precīza darījuma summa gan netiek atklāta.

Izsolē pārdotas «Radio 101» juridiskās īpašnieces SIA «TeleMedia centrs» un tās meitasuzņēmumu SIA «Radio Trīs» un SIA «Radio Zemgale» kapitāldaļas 100% apmērā, kā arī «Krājbankas» prasījuma tiesības pret šiem uzņēmumiem 499 697 latu apmērā. Kapitāldaļas un prasījuma tiesības tika izsolītas kā vienots lietu kopums.

«Radio 101» juridiskais īpašnieks «TeleMedia centrs» reģistrēts 2010.gada 5.janvārī. Tā īpašnieks bija bijušais «Radio SWH» finanšu direktors, «Radio 101» valdes priekšsēdētājs Mencis.