Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts par konsultācijām saistībā ar LM maksā 15 000 latu nedēļā

Uzņēmums «Prudentia Advisers» kopš aprīļa sākuma, kad tika piesaistīts grūtībās nonākušās AS «Liepājas metalurgs» (LM) situācijas risināšanai, par saviem pakalpojumiem jau nopelnījis 90 000 latu. Tā ziņo portāls «pietiek.com».

Kā ziņo portāls, neviens oficiālus komentārus nevēlas sniegt, jo visam, kas attiecas uz LM situācijas risināšanu, tostarp «Prudentia» atlīdzību, noteikts ierobežotas pieejamības informācijas statuss.

Tomēr zināms, ka jau 2.aprīlī starp kreditoriem un «Prudentia» noslēgts uzņēmuma līgums, kas paredz, ka privātajam finanšu konsultantam noteikta atlīdzība - 15 000 latu nedēļā.

Sākotnēji naudu maksājis tā dēvētais LM «kreditoru klubs», taču aprīļa vidū slēgtajā valdības sēdē nolemts, ka naudu turpmāk maksās vienīgi valsts.

«Prudentia» atlīdzības daļu 45 000 latu apmērā par trīs nedēļu periodu no 23. aprīļa līdz 14. maijam izmaksās no valsts budžeta apakšprogrammas «Valsts parāda vadība» līdzekļiem.