Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas velomaratons kļuvis pieejamāks plašākam sabiedrības lokam

8. jūnijā starts paredzēts «SMScredit.lv» Jūrmalas velomaratona «Santini» 84 km SMS sporta distancei, savukārt 9. jūnijā sportiskākie savus spēkus varēs izmēģināt «Skandi Motors» 42 km tautas distancē, bet vecāki ar bērniem varēs ņemt dalību «Everest» 14 km ģimenes distancē. Lai sacensībās varētu piedalīties plašāks sabiedrības loks, tautas distances garums ir samazināts no 60 līdz 42 kilometriem, bet starplaiks starp tautas un ģimenes distanču startiem ir palielināts, lai dalībniekiem būtu iespēja piedalīties abās sacensībās. 

8. jūnijā plkst. 14:30 «SMScredit.lv» Jūrmalas velomaratona ietvaros būs iespēja startēt 84 kilometrus garajā «Santini SMS» sporta distancē, kurā ikviens varēs izmēģināt spēkus trasē, kurā nākamajā dienā Tour of Latvia ietvaros sacentīsies profesionālie sportisti. Atšķirībā no Tour of Latvia dalībniekiem Santini SMS sporta distances riteņbraucēji četrpadsmit kilometrus garo apli veiks sešas nevis trīspadsmit reizes.

9. jūnijā plkst. 14:30 starts tiks dots «Everest 14» km ģimenes distancei, bet plkst. 16:00 - «Skandi Motors» 42 km tautas distancei. Lai dalībniekiem būtu iespēja startēt gan ģimenes, gan tautas distancē, šogad starplaiks starp abu distanču startiem ir palielināts līdz pusotrai stundai.

Tāpat, vadoties pēc dalībnieku ierosinājumiem, šogad «Skandi Motors» tautas distance ir saīsināta no 60 līdz 42 kilometriem, lai tā būtu pieejamāka un pa spēkam pēc iespējas plašākam cilvēku lokam.

«Alpha Baltic Sport» vadītājs un «SMScredit.lv» Jūrmalas velomaratona organizators Kaspars Tupiņš norāda: «Mēs vēlējāmies, lai visa ģimene varētu izbaudīt kopības sajūtu un plecu pie pleca startēt kopā. Iepriekšējos gados starplaiks starp tautas un ģimenes distanču startiem bija pārāk īss, tāpēc nācās izvēlēties vienu vai otru. Tagad situācija ir atrisināta un šogad var piedalīties gan tautas, gan ģimenes distancē. Tāpat kā pērn ģimenes distancē gaidīsim krāšņi un atraktīvi tērptus dalībniekus. Par interesantākajiem un oriģinālākajiem tērpiem ir paredzētas īpašas balvas.»

  • Par īpaši draudzīgām cenām Jūrmalas Jūrmalas velomaratonam var reģistrēties līdz 26. maijam, kad dalības maksa sporta distancē ir 15 lati, tautas distancē 10 lati, bet ģimenes distancē – 7 lati. Sākot ar 27. maiju dalības maksa pieaugs.

Dalībai velomaratonā iespējams pieteikties, reģistrējoties oficiālajā mājas lapā «maratoni.lv», «City Fitness» sporta klubos vai veikalu tīkla «Fans» veikalos līdz 5. jūnijam. Ja dalībnieki vecumā līdz 12 gadu vecumam būs reģistrējušies līdz norādītajam datumam, tad ģimenes distancē varēs startēt bez maksas.