Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz vēlēšanām TV3 piedāvā ziņu projektu «Vietvaras 2013. Izvēle»

TV3 Ziņas no 20.maija sāk projektu «Vietvaras 2013. Izvēle», biznesa portālu «Nozare.lv» informēja «Modern Times Group» (MTG) sabiedrisko attiecību vadītāja Marta Zandersone.

Žurnālisti projekta gaitā pētīs un analizēs priekšvēlēšanu situāciju Latvijas novados. Tāpat tiks iepazītas novadu problēmas, atsaukti atmiņā pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām dotie solījumi un izvērtēta to izpilde, kā arī tie tiks salīdzināti ar šajā priekšvēlēšanu laikā solīto.

TV3 žurnālisti vērtēs lielāko politisko spēku izredzes iegūt vai saglabāt varu pašvaldībās. Īpaša uzmanība tiks pievērsta iedzīvotājiem jeb cilvēkiem, kuriem nācies sadzīvot ar pašreizējo pašvaldību un kuri vēlēs nākamo vietvaru.

Žurnālisti apmeklēs visas lielās Latvijas pilsētas - Jūrmalu, Valmieru, Rēzekni, Daugavpili, Jēkabpili, Jelgavu, Liepāju un Ventspili, pilnu apli pa valsts teritoriju noslēdzot Rīgā.

Tieši nedēļu pirms vēlēšanām, 25.maijā, uzreiz pēc TV3 ziņām plkst.19.40 gaidāms raidījums «Vietvaras 2013. Izvēle». Par novados redzēto un Latvijas apceļošanas laikā saprasto iespaidos un izjūtās dalīsies korespondenti Dāvis Valdnieks, Laura Pavlovska, Jānis Zvērs, Jānis Zariņš un Kristīne Žilde. Raidījumu vadīs žurnālists Arnis Krauze.

TV3 ziņu producents Alvils Vīksne uzskata: «Svarīgi ir saprast, ko cilvēki sagaida no jaunās varas. Vai viņi šajā vietā vēlas redzēt citus? Protams, īpaši lūkosimies uz situāciju Rīgā. Galvaspilsētas vēlētājiem, kas turklāt veido pusi visas Latvijas elektorāta, gaidāma ļoti grūta izvēle. Tas ir kā šāviens tumsā, kā krievu ruletē, gaidot, vai trāpīsies pilnā loze, kas ne vienmēr ir tā labākā izvēle.»

Vēlēšanu dienā 1.jūnijā plkst.19 būs skatāmas TV3 ziņas un vēlāk gaidāmi divi vēlēšanu speciālizlaidumi - plkst.21.55 un 24. TV3 Ziņas operatīvi ziņots par vēlēšanu gaitu, vēlētāju aktivitāti, konfliktiem, skandāliem - visu, kas norisinās vēlēšanu laikā visos Latvijas reģionos lielākajās pilsētās.

TV3 skatītāji varēs uzzināt prognozes, kuri no lielajiem mēriem varētu amatu saglabāt, kuri - nē. Pirmajā TV3 Ziņu vēlēšanu speciālizlaidumā plkst.21.55, īsi pirms vēlēšanu beigām, tiks analizētas vēlēšanas kopumā un dienas laikā notikušie starpgadījumi.

Tiešraidē tiks atspoguļota vēlēšanu urnu slēgšana, un, iespējams, ka Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars varēs sniegt savu vērtējumu par vēlēšanu norisi.

Otrajā TV3 Ziņu speciālizlaidumā plkst.24 tiks paziņoti pirmie rezultāti, tiešraides no rezultātu gaidīšanas vietām, kā arī notiks saņemto rezultātu analīze.

Raidījums «Nekā personīga» vēlēšanu dienā dosies balsot un sekos līdzi vēlēšanu notikumiem, lai par piedzīvoto TV3 skatītājiem varētu pastāstīt 2.jūnija raidījumā plkst.19. Tajā piedalīties solījuši Nils Ušakovs (SC), Valdis Dombrovskis (V) un Valdis Zatlers (RP).

Papildus tam raidījumā «Nekā personīga» gaidāma vēlēšanu rezultātu analīze, tiks iezīmēti nākotnes scenāriji gan pašvaldībās, gan nacionālā līmeņa politikā. Raidījumu 2.jūnija vakarā, kā ierasts, vadīs Ilze Jaunalksne un Jānis Krēvics.