Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tīrot virtuvi, finansiālās grūtībās nonācis vīrietis kļūst par miljonāru

Veiksme uzsmaidījusi kādam finansiālās grūtībās nonākušam ASV iedzīvotājam Čikāgā, kuru banka grasījās izmest no mājas nenomaksāta kredīta dēļ, vēsta «Chicagotribune.com».

Rikardo Serezo ar sievu tīrījuši virtuvi un nolēmuši izšķirot arī vecās loterijas biļetes, kas pēdējā mēneša laikā bija sakrājušās cepumu kārbā.

Sākotnēji Rikardo sieva gribējusi tās izmest, bet vīrietis to nav ļāvis. Pirmās astoņas biļetes bijušas izrādījušās tukšas.Vienas biļetes laimests bija trīs dolāri, kas nedaudz uzmundrināja Rikardo. Visbeidzot Rikardo nespēja noticēt savām acīm - pārbaudot ciparus, tie sakrita. Viņš bija laimējis 4,85 miljonus ASV dolāru.Lielais laimests bija izlozēts 2.februārī.

Rikardo stāsta, ka 12.februārī, kad tiesnesis paziņoja, ka gatavojas viņa ģimeni izlikt no mājas, viņam jau piederēja miljoni, par kuriem viņš neko vēl nezināja. Tagad viņš spēs atmaksāt visus parādus un izlikšana no mājām ģimenei vairs nedraud.