Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pašvaldība pārdod izsolēs divus apbūvei izmantojamus zemesgabalus

Šī gada 14. jūnijā Rīgas domes Īpašuma departaments rīkos divu Rīgas pilsētas pašvaldībai piederošo īpašuma objektu atklātas, mutiskas izsoles ar augšupejošu soli. Izsolāmie objekti ir neapbūvēti zemes gabali Eksporta ielā 20A 1377m2 platībā un Kārļa Ulmaņa gatvē 135, 38 072m2 platībā. Interesentiem ir vēl nedaudz vairāk par  nedēļu, lai iepazītos ar izsolāmajiem zemes gabaliem, jo pieteikumus dalībai izsolēs var pieteikt līdz 27. maijam. Izsoles notiks 14.06.2013. plkst.11.00, Rātslaukumā 1, 511.telpā, Rīgā, portālu «Apollo» informēja Ilze Krūkle, Īpašuma departamenta sabiedrisko attiecību projektu vadītāja.

Kā komentē īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, «Ņemot vērā to, ka pašvaldības funkcijas veikšanai abi šie zemes gabali nav nepieciešami, kā arī par tiem tika saņemti vairāki privatizācijas ierosinājumi, pašvaldība pieņēma lēmumu nodot tos privatizācijai ar pārdošanu izsolē.» Viņš norāda, ka īpaši zemesgabals Kārļa Ulmaņa gatvē 135 varētu būt interesants potenciālajiem attīstītājiem. Tam no komerciālā viedokļa ir laba atrašanās vieta - netālu no Starptautiskās lidostas «Rīga» pie Jūrmalas šosejas. Zemesgabalam ir ērti piebraucamie ceļi. Līdzās zemesgabala robežai ir elektrības un gāzes pievads. Kārļa Ulmaņa gatves pretējā pusē atrodas veikali «SKY», «K-Rauta» un biroju ēkas.

Saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.–2018.gadam Zemesgabals atrodas daļēji lidlauka teritorijas ražošanas un komercdarbības apbūves teritorijā (~33 387 m2), kur primārā izmantošana ir ar lidostas darbību saistītu vispārīgās ražošanas uzņēmumu un noliktavu (tajā skaitā paaugstinātas bīstamības objektu), satiksmes infrastruktūras objektu un vairumtirdzniecības objektu būvniecība, kā arī dabas teritorijā (~4685 m2).

Savukārt zemesgabals Eksporta ielā 20A, Rīgā atrodas pie Andrejostas, tam ir laba piekļūšana no Eksporta ielas atzara. Zemesgabala austrumu robeža pieguļ viesnīcas «Karavella» teritorijai. Daļa zemesgabala teritorijas ir ar asfalta segumu (~496 m²). Saskaņā ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.-2018.gadam zemesgabals atrodas jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā, kur primārā izmantošana ir daudzdzīvokļu māju, komerciāla rakstura objektu un tirdzniecības un pakalpojumu objektu būvniecība.

Vienoties par īpašumu apskati, iepazīties ar izsoles noteikumiem un iesniegt pieteikumus dalībai izsolē var Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgas domes Īpašuma departamenta Īpašuma atsavināšanas pārvaldē 225.kabinetā.