Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina atklāt jaunas riteņbraucējiem draudzīgas vietas pilsētā

Jauno aktīvās atpūtas sezonu velobraucējiem draudzīgais tirdzniecības parks Alfa sāk ne tikai ar 140 drošu velonovietņu piedāvājumu. Šogad ikviens rīdzinieks aicināts dalīties ar sev zināmām un jaunatklātām velobraucējiem draudzīgām vietām Rīgā jaunizveidotajā interneta vietnē [s:44864]. Šobrīd tajā apkopotas aptuveni 30 velobraucējiem draudzīgas vietas Rīgā un tās apkaimē, sākot no sportiskās Biķernieku trases un tālās Bišumuižas, līdz pat Rīgas klusajam centram un AB dambim.

Rīga ar katru gadu kļūst arvien draudzīgāka pilsēta velobraucējiem. To apliecina gan velobraucēju pieaugums, ikgadējie speciālie pasākumi velobraucējiem, kā arī jaunu veloceliņu izbūve un to pilnveidošana. Līdz ar jaunās velosezonas sākšanos aktuāls kļūst jautājums, kur aktīvās atpūtas cienītājiem doties izbraucienos ar riteni, kuri ir populārākie velobraucēju galamērķi, kur justies gaidītam, ja izbrauciena laikā rodas ideja par maltīti draugu vai ģimenes lokā, kur atrast velobraucējiem draudzīgu kafejnīcu, klubu, parku un pludmali vai drošu stāvvietu.

www.velovietas.lv

Ikvienam velobraucējam ir iespēja papildināt interneta vietnes saturu, ja vien izbraucienos ar velosipēdu līdzi paņemts mobilais tālrunis. Velobraucēji aicināti nofotografēt iecienītu vai jaunatklātu velovietu un, izmantojot sociālo tīklu Twitter un Instagram iespējas, atzīmēt to kartē kopā ar tagu #velovietas. Papildus velobraucēji aicināti pievienot tagus #gimenei, #draugiem, #romantiski, #sportiski vai #dazadi, tādējādi apkopojot velovietas, kas ieteicamas izbraucieniem kopā ar ģimeni, draugiem, otru pusīti vai meklējot īsti sportisku azartu.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts