Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 20.-26. maijs

Nedēļas horoskops: 20.-26. maijs

 • AUNS Šajā nedēļā, iespējams, ne reizi vien nonāksi kādā konfliktā, strīdus situācijā. Tu nespēsi paciest, ja citi nevērīgi attieksies pret darba lietām. Tu lieliski spēsi pierādīt sevi, savas darba spējas arī augstākstāvošajiem. Kāds Auns krāmēs koferus, lai dotos izbraucienā ārpus dzimtenes robežām. Ja nepadosies slinkumā, noteikti spēsi tēmēt uz paaugstinājumus amatā vai vismaz algas pielikumu.
 • VĒRSIS Šajā nedēļā priekšplānā izvērsīsies attiecības ar līdzcilvēkiem, to veidošana. Svarīgi būs tas vai spēsi sastrādāties ar kolēģiem, pieņemt arī viņu sniegtos padomus un viedokli. Atturies no „dienesta romāniem”, lai nerastos lieki pārpratumi un konfliktu situācijas. Pievērs vairāk uzmanības savam veselības stāvoklim un nepārpūli sevi, savus nervus. Pārrunas ar priekšniecību pārcel uz nākamo nedēļu.
 • DVĪŅI Visnotaļ veiksmīgs un notikumiem bagāts laiks. Vari gūt jaunus un ļoti vērtīgus kontaktus, veidot sadarbības ar ārzemēm. Centies neko nesasteigt savos lēmumos un darbībās. Tevi aizraus viss netradicionālais. Iespējams, kāds zīmes pārstāvis nolems, ka pienācis laiks paplašināt savu redzesloku, apmeklējot kādus kursus vai dodoties izbraucienā ārpus valsts. Neatstāj novārtā savu otru pusīti.
 • VĒZIS Šonedēļ priekšplānā izvērsīsies materiālas dabas jautājumi, to risināšana. Savu laiku veltīsi darba lietām. Iespējams, meklēsi arī iespējas piepelnīties. Tu nekādi nespēsi nodalīt savu privāto dzīvi no darba lietām, kas, protams, radīs ne vienu vien konfliktu, strīdus situāciju mājās ar mīļoto cilvēku, tuviniekiem. Tuvojoties nedēļas izskaņai, jutīsies garīgi izsmelts, it visā meklēsi mieru un klusumu.
 • LAUVA Šajā nedēļā maksimāli veltīsies darbam. Nav izslēgts, būsi nobriedis pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm un neviens tevi nespēs atturēt no tā. Veiksmīgs laiks tām Lauvām, kas strādā kādā radošajās profesijās. Nedēļas vidū tevi var pārsteigt ar kādu satraucošu vēsti. Sestdienu, svētdienu veltīsi tuviniekiem, to apciemošanai. Rūpes var sagādāt kāda no atvasītēm.
 • JAUNAVA Šajā nedēļā vēlams atturēties no nekustamā īpašuma jautājumiem, to risināšanas. Svarīgi būs paveikt visus iesāktos darbus un neko neatstāt uz vēlāku laiku, lai nerastos nevajadzīgas strespilnas situācijas. Šobrīd nebūtu tas veiksmīgākais laiks, lai veidotu jaunas sadarbības, slēgtu ilglaicīgus darījumus. Brīvos mirkļus veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem. Esi piesardzīgāks pie auto stūres, sevišķi ilgākos pārbraucienos.
 • SVARI Šonedēļ, iespējams, ne reizi vien saskarsies ar negodīgiem cilvēkiem, to darbībām. Neļauj nekam no malas ietekmēt tevi, tavas darba spējas. Nepadodies līdzcilvēku spiedienam, paļaujies uz sevi, savu viedokli un spējām, lai ko tas prasītu. Varbūt nolemsi apmeklēt kādu semināru vai kursus, lai papildinātu savas zināšanas. Brīvdienas tieksies pavadīt kopā ar savu izredzēto. Atvasītes var pamatīgi pārbaudīt tavu pacietību.
 • SKORPIONS Nedēļas pirmajās dienās tev būs pagrūti koncentrēties saviem tiešajiem darba pienākumiem, jo galvā valdīs pavisam citas domas. Iespējams, kāds Skorpions būs iemīlējies, tāpēc nespēs domāt ne par ko citu, kā tikai savu izredzēto. Sākot no trešdienas, labs laiks, lai pievērstos visa veida dokumentācijai, risinātu ar grāmatvedību saistītus jautājumus. Var parādīties jaunas iespējas piepelnīties.
 • STRĒLNIEKS Visnotaļ aktīva un notikumiem bagāta nedēļa. Tu būsi enerģijas pārpilns un tieksies paveikt pēc iespējas vairāk darbu. Iespējams, būsi nostādījis jaunus mērķus, uz kuriem tiekties, ne mirkli nestāvot uz vietas. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Sabiedrībā par sevi atstāsi dzīvespriecīga un sirsnīga cilvēka iespaidu. Brīvdienās visticamāk dosies komandējumā ārpus valsts.
 • MEŽĀZIS Būsi visnotaļ radošā noskaņojumā. Nav izslēgts, ne reizi vien pārsteigsi līdzcilvēkus ar oriģinalitāti. Nespēsi paciest netaisnību un negodīgu rīcību. Labs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar masu medijiem, žurnālistiku. Tuvojoties nedēļas izskaņai, jutīsi, ka tava enerģija sāk izsīkt. Sestdienu, svētdienu veltīsi savām atvasītēm, mīļotajam cilvēkam. Esi piesardzīgs vadot auto!
 • ŪDENSVĪRS Nedēļas pirmās dienas labprātāk strādāsi viens un atturēsies no komandas darba. Nav izslēgts, ka nebūsi sevišķi labā noskaņojumā tāpēc atturēsies no pārlieku lielas komunikācijas ar līdzcilvēkiem. Aktīvi gatavosies kāda projekta prezentācijai, vēlēsies parādīt augstus rezultātus. Strauji uzlabosies tavs materiālais stāvoklis. Brīvdienās nodosies saviem hobijiem.
 • ZIVIS Nedēļas sākums veiksmīgs, lai nodotos jaunu zinību iegūšanai, apmeklētu kādus kursus vai seminārus. Tev patiks viss jaunais, tieksies pēc redzesloka paplašināšanas iespējām. Esi piesardzīgs kārtojot finanšu un tieslietu jautājumus. Nav izslēgts, ka nonāksi saskarsmē ar konfidenciālu informāciju. Brīvdienās vēlēsies pēc iespējas vairāk laika veltīt saviem tuviniekiem, mīļotajam cilvēkam.