Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aprīlī Saeimas deputātiem atalgojumā izmaksāti 113 800 lati

Aprīlī Saeimas deputātiem atalgojumā tika izmaksāts 113 841 lats pēc nodokļu nomaksas, liecina informācija Saeimas mājaslapā.

Aprīlī zemāko atalgojumu, kas bija mazāks par 1000 latiem, saņēma deputāti Inita Bišofa (RP), Dāvis Stalts, Jānis Ozoliņš (RP), Igors Meļņikov (SC) un Rihards Eigims (ZZS).

Lielāku atalgojumu aprīlī, tāpat kā citos mēnešos, saņēma Saeimas Prezidija locekļi - Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), kuras atalgojums bija 1711 lati, Saeimas priekšsēdētājas biedrs Andrejs Klementjevs (SC) - 1511 lati, Saeimas sekretārs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) - 1528 lati un Saeimas sekretāra biedrs Jānis Vucāns (ZZS) - 1471 lats. Savukārt Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere (RP) iepriekšējā mēnesī saņēma mazāku atalgojumu nekā parasti - 1270 latus.

Deputātu atalgojumā iekļauta alga, slimības pabalsts, samaksa par frakcijas priekšsēdētāja vai viņa vietnieka amatu, samaksa par Saeimas komisijas priekšsēdētāja, viņa vietnieka vai sekretāra amatu, samaksa par Saeimas apakškomisijas priekšsēdētāja vai sekretāra amatu, kā arī piemaksa Saeimas Prezidija locekļiem.

Kā ziņots, janvārī Saeimas deputātiem atalgojumā tika izmaksāti 111 873 lati pēc nodokļu nomaksas, februārī - 110 788 lati, bet martā - 112 215 lati.