Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zaharjins sašutis par policijas rīcību; atklāj, kādēļ nonācis slimnīcā

Lielākais uzņēmuma «Liepājas metalurgs» (LM) akcionārs Sergejs Zaharjins sniedzis interviju laikrakstam «Diena», jau atrodoties slimnīcā. Sarunā ar avīzi viņš pauž sašutumu par policijas rīcību, norādot, ka nevienam no uzņēmuma likumsargu rīcība «absolūti nav saprotama».

Zaharjins intervijā «Dienai» saka, ka slimnīcā nonācis dienu pēc tam, kad policija veica kratīšanu uzņēmumā, viņa mājā un vasarnīcā. «[..] Nākamajā dienā man kļuva slikti un es nonācu slimnīcā,» sacīja viņš.

Jautāts, ka viņam par kaiti, Zaharjins sacīja, ka «tas ir saistīts ar sirdi».

Arī runājot par Ekonomikas policijas rīcību, LM akcionārs atklāj, ka uzņēmums likumsargiem vaiākkārt iepriekš sniedzis visu nepieciešamo informāciju pilnā apjomā. «[..] Tāpēc tas, kas notika 14. maijā, nevienam no mums absolūti nav saprotams. Mēs neviens nekur nebraucam ārā no valsts, mēs turpinām strādāt rūpnīcā. Rūpnīcā ir ļoti smaga situācija, kas turpinās no pagājušā gada. Tā neradās vakar, tā neradās šodien, tā neradās divus mēnešus atpakaļ. Tā radās pagājušajā gadā,» teic Zaharjins.

«Vai tiešām kaut vienā valstī, kur pastāv metalurģijas nozare, to valdības tāpat attiecas pret šo valstu metalurģijas uzņēmumiem kā Latvijas valstī? Vai tiešām tādus valsts ierēdņu komentārus par savām metalurģijas rūpnīcām dzird citās valstīs? Vai tiešām ekonomikas un finanšu ministrs Vācijā tā runā ar uzņēmuma «Thyssenkrupp» vadību, kurš pagājušajā gadā cieta 4,7 miljardus dolāru lielus zaudējumus, vai tā kāds runā ar «ArcelorMittal» vadību, kas cieta 3,7 miljardus lielus zaudējumus, vai tā kāds runā ar «Mitchell» vadību? Tāpēc šāda attieksme pret Liepājas metalurgu ir vienkārši netaisnīga. Un man ir jautājumi daudziem, tiešām daudziem. Gan valsts ierēdņiem, gan trešajam akcionāram,» sašutis ir LM vadītājs.