Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmo reizi notiks vērienīga operatīvo transportlīdzekļu parāde

Rīgā 25.maijā pirmo reizi norisināsies vērienīga operatīvo transportlīdzekļu parāde un aizraujošs drošības festivāls ģimenēm ar bērniem «Piedzīvojumu vasara 2013», portāls «Apollo» uzzināja Valsts policijā.

Festivāls notiks Rīgā, Kronvalda parkā un tā apmeklētājiem būs unikāla iespēja interaktīvā veidā iepazīties ar drošas vasaras pavadīšanas ieteikumiem, kā arī ar drošības dienestu darbu.

Vasaras brīvlaiks bērniem ir ilgi gaidīts notikums, taču, lai tas tiešām kļūtu par aizraujošu piedzīvojumu, vienmēr ir jāatceras par savu drošību un nav jābūt pārgalvīgiem. Tādēļ policija aicina ģimenes pavadīt interesantu un informatīvi bagātu dienu drošības festivālā.

Kā norāda policijā, pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās, pie Valsts policijas koledžas un Robežsardzes darbiniekiem varēs iemēģināt roku šaušanā pa mērķi un uzzināt, kā rīkoties, nonākot saskarsmē ar ieročiem, kā arī būs iespēja aplūkot un paturēt rokās policijas un robežsardzes tehniku un specaprīkojumu. Tāpat būs iespēja arī noņemt savus pirkstu nospiedumus un veidot pēdu atlējumus kopā Kriminālistikas pārvaldes darbiniekiem.

Drošības festivāla laikā kopā ar mediķiem būs iespēja arī uzzināt visu, kas saistīts ar cilvēka dzīvības glābšanu - kā novērst stipru asiņošanu, kā rīkoties, ja konstatēts lūzums un, protams, veikt manekena «Anniņas» atdzīvināšanas pasākumus. Tāpat varēs saņemt informāciju un padomus saistībā ar elektrodrošību un gāzes drošību.

Kronvalda parka teritorijā būs izvietoti visu operatīvo dienestu transportlīdzekļi, iespaidīgākais no tiem būs Valsts policijas Ūdens lielgabals, kuru, iespējams, varēs vērot darbībā. Tāpat būs iespēja iegūt informāciju par vasaras nometnēm un citām laika pavadīšanas iespējām vasarā. Par atmosfēru festivāla laikā rūpēsies vairākas bērnu popgrupas.

Festivāls notiks 25.maijā Rīgā, Kronvalda parkā no pulksten 11 līdz 19. Tajā piedalīsies Valsts policija, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Nacionālie bruņotie spēki, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts robežsardze, uzņēmumi «Latvenergo» un «Latvijas gāze», kā arī daudzi citi.

Operatīvo transportlīdzekļu parāde startēs plkst.10 no Ezermalas ielas.