Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

81% rīdzinieku labs priekšstats par uzņēmumu «Rīgas satiksme»

81% no aptaujātajiem rīdziniekiem priekšstats par uzņēmumu «Rīgas satiksme» ir ļoti labs vai drīzāk labs, informē uzņēmuma pārstāvis Viktors Zaķis, atsaucoties uz tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS martā un aprīlī veiktu pētījumu.

Aptaujas rezultāti liecina, ka šis rādītājs ir par 7% augstāks, nekā 2011.gadā veiktajā aptaujā.

Tāpat uzlabojies rīdzinieku vērtējums par e-talonu lietošanu – to par ļoti ērtu un ērtu atzīst 88% aptaujāto, kas arī ir par 7% vairāk, nekā pirms diviem gadiem veiktajā aptaujā.

Vērtējot dažādus sabiedriskā transporta aspektus, visvairāk aptaujāto ir apmierināti par informācijas pieejamību par sabiedriskā transporta kustību – 93%, savukārt ar sabiedriskā transporta tīklu un plānojumu ir apmierināti 82% iedzīvotāju. Ar pieejamo biļešu klāstu ir apmierināti 78% aptaujāto un tikpat – 78% iedzīvotāju ir apmierināti ar e talona iegādes iespējām.

Lai uzzinātu klientu vēlmes un apmierinātību, kā arī uzlabotu sniegtā pakalpojuma kvalitāti, Rīgas satiksme reizi divos gadus veic klientu apmierinātības pētījumu.