Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Punk-rock</i> virpulī aicina grupa «Scarlet Pills» no Krievijas un divas pašmāju grupas

23. maijā Alternatīvās mūzikas un mākslas klubā «A Nice Place» (Citadeles iela 2) uzstāsies grupa «Scarlet Pills» no Krievijas un divas pašmāju rokmūzikas grupas «Free the Mole» un «Dude Knows». 

«Scarlet Pills» ir punk-rock/pop-rock grupa no Krievijas. Grupa dibināta 2007. gadā, grupas bagāžā ir trīs albumi, no kuriem pēdējais «Colonial Parody» izdots pagājušā gada nogalē. Albuma tūres ietvaros grupa uzstājas arī Rīgā, klubā «A Nice Place». Grupas spēlētais rokenrols ir enerģisks, spēcīgs un melodisks. Grupas izpildījums varētu patikt populāro grupu, «Rancid», «Green day», «Funeral party» faniem.

Grupa «Free the Mole» dibināta 2012. gadā. Grupas simbols ir mols, kas atspoguļo cilvēku mūsdienu sabiedrībā, bez brīvības, cerībām, tiek apžilbināts ar televīziju un dzelteno presi, apdullināts ar radio un dažāda veida propagandu. Liriskā koncepcija ir balstīta, lai atgādinātu cilvēkiem par lietām, kas rada jautājumus, var būt kā ceļvedis uz gaismu un brīvību – vienkāršu cilvēku.

Grupas «Dude Knows» pirmsākumi meklējami 2010. gada februārī. Grupas filozofijas pamatā ir spēlēt pozitīvu mūziku, kas ir patiesa, pārdomāta un tuva sirdij.

  • Kluba «A Nice Place» Facebook lapā nospiežot «Like» un «Share» iespēja diviem laimīgajiem iegūt īpašumā grupas «Scarlet Pills» T-kreklu un ieeju par brīvu.