Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijā tiksies Baltijas valstu premjeri

Ceturtdien, 30.maijā, Baltijas Ministru padomes neformālajā darba sesijā tiksies Latvijas, Lietuvas un Igaunijas premjerministri, informē Komunikācijas departamenta konsultante Diana Germane.

Sanāksmē plānots pārrunāt aktuālos reģiona jautājumus, tostarp kopīgus transporta un enerģētikas projektus un tuvojošos Latvijas un Lietuvas prezidentūru Eiropas Savienībā.

Plānots, ka Latvijas Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Lietuvas Ministru prezidents Aļģirds Butkevičs un Igaunijas premjerministrs Andruss Ansips pārrunās Baltijas enerģijas tirgu starpsavienojumu plānu, ar Visaginas AES projektu saistītos jautājumus, sadarbības iespējas enerģijas efektivitātes jautājumos, «Rail Baltica» projektu un citas aktualitātes.

Tāpat plānots apspriest Baltijas Ministru padomes reformu un sadarbību ar Baltijas Asambleju.

Pēc sanāksmes Valsts prezidenta Jūrmalas rezidencē notiks Baltijas valstu premjerministru preses konference un oficiālā fotografēšanās.