Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«OKartes rallistiem» uzvara un četri kausi Talsos

Talsu apkārtnē noslēdzies Latvijas Rallija čempionāta 4.posms - «Rallijs Talsi 2013». R2 klasē uzvaru izcīnīja «OKartes Autosporta Akadēmijas» sportisti R.Sirmacis/M.Kulšs, bet trešo vietu ieņēma K.Feldmanis/R.Poišs. Sirmacis bija ātrākais arī junior ieskaitē. Jau ceturto reizi šosezon izcīnīts arī kauss par uzvaru komandu vērtējumā.

Sportisti jau pirmajā rallija dienā ieņēma vadošās pozīcijas R2 grupā, tāpēc otrajā dienā jaunieši cīnījās ne tikai par godalgotām vietām R2 klasē, bet arī visā vientilta piedziņas auto grupā. Tas sportistiem arī veiksmīgi izdevās, ieņemot pirmo un trešo vietu. Otrajā vietā ierindojās bijušais «OKartes Autosporta Akadēmijas» pilots Mārcis Ķenavs.

Šī brīža LRČ R2 klases līderis, kā arī sacīkšu uzvarētājs neslēpj prieku par uzvaru: «Jau no pirmajiem šīs dienas ātrumposmiem spēju sakoncentrēties savam mērķim - uzvarai. Centos braukt maksimāli ātri un nepieļaut kļūdas, domāju, mans rezultāts parāda, ka uzstādītais mērķis ir izpildīts.»

Veiksmīgi ralliju noslēdzis arī akadēmijas jaunākais pilots Feldmanis, kurš pirmo reizi savā rallija karjerā kāpa uz goda pjedestāla. «Šī diena mums iesākās ne visai veiksmīgi. Desmitajā ātrumposmā saliecām aizmugurējo ratu. Taču pēc vienpadsmitā ātrumposma servisa zonā defekts tika novērsts, un es varēju turpināt cīņu. Teikšu godīgi, atrasties uz goda pjedestāla rallijā ir ļoti patīkami,» norāda autosportists.

Šis rallijs ne tik veiksmīgs izrādījās Emīlam Blūmam, kurš, cīnoties par pirmo vietu, priekšpēdējā ātrumposmā piedzīvoja avāriju. «Dienu iesākām stabili un ātri. Aizvadījām labu dueli ar Sirmaci. Pašam likās, ka viss iecerētais izdosies. Taču nesaki hop pirms neesi pārlēcis. Priekšpēdējā ātrumposmā pārāk ātri iebraucu līkumā, kas noslēdzās ar trīs kūleņiem. Bet es esmu cīnītājs. Lai gan mašīna izskatījās krietni sadauzīta, tai nebija tehniski bojājumi, un mūsu ekipāža spēja pabeigt šo ralliju.»

«OKartes Autosporta Akadēmijas» vadītājs Dainars Dambergs bija ļoti priecīgs par katra jaunieša sniegumu sacensībās: «Vēlos apsveikt Ralfu ar uzvaru - viņš parādīja lielisku ātrumu un jau ierastu stabilitāti. Milzīgs prieks par Kristapa pirmo goda pjedestālu rallija karjerā. Šis bija viņam tikai otrais grunts rallijs dzīvē, un esmu pārliecināts, ka no Feldmaņa izaugs lielisks rallija braucējs. Par Blūma avāriju varu teikt tā - nekļūdās tikai tas, kas neko nedara. Emīls cīnījās, bija ātrs, un tieši tāds ir mūsu komandas uzdevums - audzināt Latvijas rallija jaunos talantus. Blūms un pārējie viennozīmīgi tādi ir. Tāpat vēlos pateikt lielu paldies mehāniķiem, kuri paveica lielisku darbu, lai pirms pēdējā ātrumposma salabotu gan Feldmaņa, gan Blūma automašīnas. Izcīnījām kausu kā labākā komandai - jūtamies to nopelnījuši.»