Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Playboy» atraduši savu latviešu «Playmate» - tumšmatainu valmierieti

Motokrosa karsējmeitene un optometrista asistente, 21 gadu vecā Kristīne Zariņa no Valmieras uzvarējusi «Playboy» un «Radio SWH» rīkotajā playmate konkursā. 18. maijā, klubā Studio 69 notika žurnāla «Playboy» un «Radio SWH» rīkotais modeļu konkurss.

Sīvā 95 meiteņu konkurencē līdz finālam bija nonākušas 15, kuras sacentās atraktivitātē, pierādot, kāpēc tieši viņas ir pelnījušas iegūt Playmate titulu un nokļūt uz žurnāla «Playboy» vāka.

Vienlaikus konkursa dalībnieces sacentās arī par «Radio SWH» un «RadioSWH+» klausītāju simpātiju titulu, ko noteica, apkopojot interneta balsojuma rezultātus «Radio SWH» un «Radio SWH+» mājaslapās.

Savu īpašo simpātiju balvu pasniedza arī konkursa atbalstītājs, elegantās veļas ražotājs «V.O.V.A».

Finālistes sacentās trīs izgājienos, no kuriem viens bija izgājiens veļā un, kā atzina meitenes, no kurām neviena nav profesionāla modele, šis bijis viens no lielākajiem izaicinājumiem. Vienlaikus dalībniecēm nācās pierādīt savu atjautību un prasmi improvizēt, atbildot uz dažādiem āķīgiem un neparastiem jautājumiem.

Šogad, salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem, izvēlēties uzvarētāju bijis vissarežģītāk atzina žūrijas locekļi, starp kuriem bija arī izdevniecības «Dienas Žurnāli» valdes priekšsēdētāja Inga Gorbunova un «Radio SWH» valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics. Visas dalībnieces izrādījušās ļoti līdzvērtīgas, un neviena nav izvirzījusies kā neapstrīdama līdere. Tomēr, izvērtējot gan meiteņu atraktivitāti, gan prasmi sevi pasniegt un spēju aizraut ar savu personību, par uzvarētāju tika atzīta 21 gadu vecā Kristīne Zariņa no Valmieras.

«Playboy ir no tiem žurnāliem, ko lasu ļoti bieži. Kad ieraudzīju, ka ir iespēja pieteikties konkursā, daudz nedomājot, pieteicos. Es tiešām nedomāju, ka tikšu tik tālu!» uzvarētāja neslēpj savu sajūsmu.

Kristīne strādā par optometrista asistenti, bet brīvajā laikā ir viena no aktīvākajām motokrosa karsējmeitenēm, dejo tautiskās dejas kolektīvā «Dzietis» un jau drīz piedalīsies Dziesmu un deju svētkos.

Apkopojot «Radio SWH» mājaslapā notikušā balsojuma rezultātus, klausītāju simpātijas balvu ieguva fitnesa trenere Luīze Priedīte, savukārt «Radio SWH+» klausītāju simpātijas titulu ieguva jaunā un atraktīvā dziedātāja Jekaterina Tindemark.

Savukārt konkursa atbalstītājs, elegantās veļas ražotājs «V.O.V.A.» savu īpašo simpātiju balvu piešķīra sievišķīgajai Dacei Butkus.