Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas Centrāltirgus apsardzei tērēs gandrīz miljonu latu

Rīgas pašvaldības akciju sabiedrība «Rīgas Centrāltirgus» apsardzes pakalpojumiem gatavojas tērēt 933 692 latus, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN), liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkuma procedūras rezultātiem.

Uz atkārtotiem lūgumiem sniegt papildu informāciju, ar ko skaidrojami šādi tēriņi apsardzes pakalpojumiem, «Rīgas Centrāltirgus» Mārketinga un komunikācijas daļas speciālists Ivars Jakovels aģentūrai LETA norādīja, ka viņam esot izdevies pie Centrāltirgus iepirkuma daļas speciālistiem precizēt informāciju par šo iepirkumu, taču par minēto iepirkumu viņš būtu gatavs informēt, tiklīdz būs noslēdzies iepirkuma rezultātu apstrīdēšanas termiņš un ar līguma parakstīšanu noslēgsies iepirkuma procedūra.

Centrāltirgus izsludinātajā iepirkuma konkursā saņemti četri pieteikumi, bet par izdevīgāko atzīts SIA «Apsardze Jūra - SBE» piedāvājums par 933 962 latiem, neieskaitot PVN, kas bijusi zemākā piedāvātā pakalpojuma cena.

Pretendents nav paredzējis slēgt apakšuzņēmuma līgumus ar trešajām personām.

Kā liecina SIA «Firmas.lv» informācija, SIA «Apsardze Jūra-SBE», dibināta 2011.gada sākumā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu. Apsardzes firma pilnībā pieder Viktoram Bungam.

2012.gadā apsardzes firmas apgrozījums bija 170 104 lati, savukārt peļņa - 574 lati.