Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krusas laikā ir bojātas vairākas automašīnas

Pēc sestdien piedzīvotās spēcīgās vētras un krusas Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība «BALTA» sākusi saņemt pieteikumus par nodarītajiem postījumiem klientu īpašumam. Līdz pirmdienas pusdienlaikam saņemti jau 24 pieteikumi par zaudējumiem automašīnām.

24 gadījumos «BALTA» saņēmusi pieteikumus par stiprās krusas laikā bojātām automašīnām, tām atrodoties ceļā vai māju pagalmos. Galvenokārt bojāti jumti, motoru pārsegi un bagāžnieku vāki. Vēl divas automašīnas sabojājuši krītošu koku zari.

«Vētra visvairāk ir skārusi Stopiņu novadu, Ulbroku un Mežciemu, no kurienes esam saņēmusi visvairāk atlīdzību pieteikumu. Tā kā sinoptiķi sola, ka līdz nedēļas vidum daudzviet iespējams pērkona negaiss, stipras lietusgāzes kopā ar krusu un lielu vēju, negadījumu skaits varētu vēl pieaugt. Tāpēc saimniekus aicinām apsvērt gan sava auto, gan īpašuma drošību vētras laikā,» skaidro «BALTA» atlīdzību direktors Ingus Savickis.