Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzvaras laurus «Rally Talsi» plūc igauņi, skatītāju simpātijas saņem latvieši

Noslēdzoties «Rally Talsi» 2013, kur Igaunijas ekipāža Otsa Tanaka un Martina Jarveoja vadībā saņēma rallija uzvarētāja titulu, skatītāju un atbalstītāju atzinība ir nemainīga – «Labākie bija savējie!» - rallija debitants Haralds Šlēgelmilhs, pilots Ralfs Sirmacis, un rallija veterāns Raimonds Kisiels.

Sestdien un svētdien notikušajā «Rally Talsi» gandrīz 115 km garo ātrumposmu visveiksmīgāk veica igauņu komanda Ota Tanaka un Martina Jarveola sastāvā, ieņemot pirmo vietu rallija kopvērtējumā. Otrajā vietā - 26,90 sekundes aiz uzvarētāja - ierindojās vēl viena igauņu ekipāža ar Timmu Korge un Erki Pintu. Savukārt trešajā vietā ierindojās «savējie» - Raimonda Kisiela un Arņa Roņa ekipāža.

Latvijas rallija autosportisti saņēma ne tikai trešo vietu, bet arī lielāko skatītāju atbalstu. Par katras latviešu ekipāžas tuvošanos varēja nojaust pēc skatītāju uzmundrinošajiem kliedzieniem un saucieniem, sagaidot savus favorītus pie katra pagrieziena un lēciena.

Talsu iedzīvotāji un viesi izrādīja īpašu interesi un, pat neskatoties uz lietu, šogad ieradās iespaidīgs skatītāju skaits. Arī Talsu domes priekšsēdētāja Daiga Feldmane to apstiprina, piebilstot, ka tas ir liels gods pulcēt tik daudzus autosportistus un atbalstītājus tik labi organizētā pasākumā: «Mums ir liels prieks, ka šāds pasākums notiek tieši pie mums – jāpateicas pašvaldības policijai par drošības nodrošināšanu, organizatoriem un citiem iesaistītajiem par pilsētas ātrumposma norisi un iespēju baudīt to bezmaksas. Ralliju vērojām ar īpašu prieku un atzīšos, ka bija ļoti interesanti un aizraujoši līdz ar visiem vērot un atbalstīt Haralda Šlegelmilha braukšanas stilu pilsētas ātrumposmā, kā arī vietējo novada ekipāžu veikumu.»

https://www.youtube.com/watch?v=K9bsXsEO_pE

Savukārt Čempionu kausu «Rally Talsi» ietvaros saņēma Lietuvas autosportisti Dominiks Butvils un Renats Vaitkevičss. Šajā posmā spraigākā cīņa par uzvaru norisinājās starp lietuviešiem un Igaunijas čempioniem - Raineru Ausu un Simo Koskinenu, un arī šeit korekcijas ieviesa pēdējais ātrumposms, kurā Aus un Koskinen ekipāža pārsita riteni un pazaudēja iekrāto pārsvaru, tādejādi piekāpjoties kaimiņvalsts ekipāžai. Dominiks Butvils «Rally Talsi» organizatoriem min, ka ļoti labprāt atgriezīsies šajā pašā trasē arī nākamgad.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.