Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Lattelecom» nodrošinās NBA finālspēļu translācijas latviešu valodā

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) šīs sezonas finālspēles tiešraidē varēs vērot arī latviešu valodā, aģentūru LETA informēja «Lattelecom» Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītāja Līga Bite.

Finālspēles būs skatāmas īpaši izveidotā «NBA Finals» kanālā «Lattelecom» interaktīvās televīzijas sporta pakā, kā arī virszemes televīzijas sporta pakas «NBA TV» kanālā. Spēles komentēs Edgars Buļs un Artūrs Šēnhofs, kuri šosezon komentējuši «VEF Rīga» mačus.

Laika zonu atšķirības dēļ spēļu tiešraides Latvijā būs vērojamas agrās rīta stundās, bet interaktīvās televīzijas skatītāji tās varēs skatīties sev ērtā laikā, jo dueļus būs iespējams ierakstīt un vērot septiņas dienas pēc to translācijas vai piecu dienu laikā noskatīties kanāla arhīvā. Turklāt visus pārraidītos mačus varēs iznomāt video nomā jau nākamajā dienā pēc to translācijas.

Tiem, kas vēlēsies finālspēles skatīties latviešu valodā, vajadzēs ar pults palīdzību veikt nepieciešamo valodas izvēli.

«Lattelecom» translēs arī daļu no Rietumu un Austrumu konferenču finālsēriju mačiem.

Rietumu konferences finālsērijas otrā spēle būs skatāma 22. maijā, bet ceturtā - 28. maijā, savukārt Austrumu konferences pirmā un ceturtā spēle būs redzama attiecīgi 23. un 29. maijā.

NBA finālspēles televīzijā varēs vērot 6., 9., 11., 13., 16., 18. un 20. jūnijā. Tā kā komandas cīnās sērijā līdz četrām uzvarām, iespējams arī mazāks spēļu skaits.