Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lindsiju Loenu iesūdz tiesā par pieciem miljoniem dolāru

Skandalozo aktrisi Lindsiju Loenu par pieciem miljoniem dolāru (2,7 miljoniem latu) iesūdzējusi tiesā apģērbu kompānija, jo Loenas «narkotiku sagandētais tēls» esot izjaucis starp tiem noslēgto līgumu.

«D.N.A.M. Apparel Industries» apgalvo, ka viņas dēļ izgāzies darījums par aktrises apģērbu līniju «6126», ziņo slavenību tenku portāls TMZ.

Loena bija pirmā, kas uzsāka tiesvedību, sakot, ka kompānija neesot ievērojusi vienošanos par viņas atalgojumu, un pieprasot kompensāciju 1,1 miljona dolāru (600 000 latu) apmērā.

Savukārt «D.N.A.M. Apparel Industries» 2010.gadā esot piedāvājis apģērbu līniju izplatītājiem, taču ar to neveicies Loenas apšaubāmās reputācijas dēļ. Lietas materiālos teikts, ka aktrise tolaik atradās rehabilitācijas klīnikā un viņas tēls esot bijis «narkotiku sagandēts», bet viņas konflikts ar likumu atgādinājis «sengrieķu traģēdiju».

«D.N.A.M.» sacīja, ka esot ieguldījuši miljoniem dolāru Loenas apģērbu zīmolā, taču galu galā no tās nevarēja gūt nekādu peļņu. Loenu viņi apsūdz līguma pārkāpšanā un krāpšanā, kā arī pieprasa kompensāciju piecu miljonu dolāru apjomā.

Kopš tā laika Loenas reputācija nav atkopusies, un tagad viņa ar tiesas rīkojumu atrodas rehabilitācijas klīnikā Kalifornijā.

«Lindsija negrib tur atrasties,» kāds darbinieks pastāstīja izklaides portālam «Radar Online». «Tiesa piespieda viņu iestāties rehabilitācijas centrā tā vietā, lai dotos uz cietumu.»

«Viņa izskatās ļoti savārgusi, viņas seja ir piepampusi un šķiet, ka viņa vairākas dienas nav ķemmējusi matus,» turpināja avots. «Viņa ir izspūrusi un apātiska, jo ārsti atņēma viņai [recepšu medikamentu] «Adderall».»