Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Pārdzīvojums» lidmašīnā: «airBaltic» pastāsta par notikušā apstākļiem

Aviokompānija «airBaltic» sniegusi skaidrojumu saistībā ar reisu Brisele-Rīga «BT604», kuru, saskaņā ar pasažieru ziņoto, veikusi lidmašīna ar tehniskām problēmām.

Kā portālam «Apollo» norādīja aviokompānijas Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags, lidmašīnu salona spiediena sistēma nodrošina pasažieru komfortu, lidojot lielā augstumā. Ja spiediena sistēmu nav iespējams darbināt pilnas jaudas režīmā, lidojuma augstums tiek atbilstoši samazināts, saglabājot komfortablu vidi pasažieriem.

Pirms trim dienām, 19.maija vakara reisa Brisele-Rīga «BT604» lidmašīna «Boeing 737-500» pēc izlidošanas atgriezās Briseles lidostā uz papildus pārbaudēm, jo apkalpe savlaicīgi konstatēja, ka spiediena sistēma varēs nodrošināt tikai komfortablu lidojumu augstumā, kas mazāks nekā sākotnēji plānotais, norāda Vanags.

Saskaņā ar viņa teikto, pēc lidojuma pārplānošanas tūlītēja reisa izpilde nebija iespējama lidojumu ierobežojumu dēļ, kas šobrīd rekonstrukcijas darbu laikā noteikti Rīgas lidostā.

Vanags informē, ka aviokompānija pasažieriem nodrošināja maltīšu kuponus, alternatīvas ceļošanas iespējas uz tuvākiem iespējamiem reisiem un izvēlēto galamērķi, kā arī tika nodrošinātas viesnīcas tiem pasažieriem, kuriem alternatīva ceļošana bija iespējama nākamajā dienā.

««airBaltic» izsaka nožēlu par neērtībām, kas radušās pasažieriem dēļ izmaiņām viņu ceļojumu plānos,» norāda aviokompānijas pārstāvis.

Jau vēstīts, ka kāda pasažiere aģentūrai LETA pastāstīja par «satraucošu pārdzīvojumu», lidojot no Briseles uz Rīgu.

Pasažiere stāstījusi, ka pirmo reizi, izlidojot uz Rīgu, lidmašīna atgriezās un pasažieri bija spiesti gaidīt. Nākamajā dienā pasažieri atkal sēdās lidmašīnā, taču atklāja, ka problēmas nav novērstas. Visu ceļu lidmašīna lidojusi ļoti zemā augstumā, kas pasažierei radījis paniku un licis novērtēt lidojumu kā šokējošu pārdzīvojumu.

Kāda cita pasažiere portālam «Apollo» skaidroja, ka gaisa kuģis lidojis zemu un visu laiku varējis «redzēt zemi».