Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Populārais Krievijas dziedātājs, kurš notrieca cilvēku, detalizēti paskaidrojis notikušo

Populārais Krievijas dziedātājs Vitas (Vitālijs Gračevs) policijā sniedzis paskaidrojumus par ceļu satiksmes negadījumu, kurā viņš notrieca kādu sievieti.

Portāls «Apollo» jau ziņoja, ka Vitas 10.maijā notrieca kādu riteņbraucēju un pārsteidza ar savu uzvedību - necenzēti lamājās, atteicās izkāpt no automašīnas un draudēja cietušajai ar ieroci. Pēc aculiecinieku stāstītā, viņš bija alkohola reibumā.

«Life News» vēsta, ka dziedātājs policijā vēlreiz pastāstījis par notikušo, sniedzot liecību, kurā norādījis, ka izraisījis ceļu satiksmes negadījumu lielā karstuma dēļ. Vitas skaidrojis, ka avāriju izraisījis, jo, iespējams, viņam bijis saules dūriens pēc pastaigas ar ģimeni parkā.

Mākslinieks stāstījis, ka 10.maija pusdienlaikā viņš kopā ar sievu un meitu trīs stundas pastaigājušies parkā. Pēc tam viņam pēkšņi kļuvis slikti.

«Man acīs satumsa, paātrinājās pulss. Sapratu, ka man, iespējams, ir saules dūriens. Es pametu sievu un meitu un devos uz mašīnu, kur ieslēdzu gaisa kondicionieri, lai atvēsinātos,» policijā stāstījis Vitas.

Dziedātājs norādījis, ka brīdī, kad viņam jau kļuvis labāk, pie automašīnas loga pieklauvējis kāds vīrietis un lūdzis viņam pārvietot automašīnu, kas esot traucējusi viņam novietot savu automašīnu.

Uzsākot kustību, Vitas esot izdzirdējis «šņirkstoņu», taču neesot tam pievērsis uzmanību, jo domājis, ka uzbraucis pudelei. Kad Vitas sācis novietot automašīnu stāvvietā, viņš pamanījis auto kreisajā pusē velosipēdu un zemē guļošu sievieti.

Tad viņam esot uzbrucis kāds vīrietis, kas dziedātājam esot iesitis pa galvu, un, kad viņš saļimis, turpinājis viņu sist pa seju ar kājām. Pēc tam Vitas jau atjēdzies saslēgts rokudzelžos.

Vitas tāpat norādījis, ka viņš juties ļoti slikti, taču, kad palūdzis policijas darbiniekus izsaukt viņam ārstu, viņi atteikušies.