Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Eibele: Neuzskatu, ka «garais gals» izlasē kļuvis vājāks

Latvijas izlases basketboliste Anda Eibele sarunā ar «Apollo» sacīja, ka galvenais uzsvars pārbaudes spēlēs tiek likts uz spēli aizsardzībā.

Latvijas sieviešu izlase, gatavojoties Eiropas čempionātam, aizvadījusi trīs pārbaudes spēles, izcīnot divas uzvaras un reizi zaudējot.

«Patlaban viss ir normāli, šī laikam ir pēdējā nedēļa, kurā strādājam pie fiziskās sagatavotības, pēc tam gan jau būs vieglāk. Neslēpšu, nav īpaši viegli, ja tā būtu, tad liktos, ka nekas netiek darīts,» par treniņu režīmu nometnē saka Anda.

«Labi, ka uzvarējām pēdējās divas spēles, taču jāiet uz priekšu, jāizanalizē kļūdas un jācer uz labāku rezultātu sestdienas spēlē pret Lietuvas izlasi.»

«Es jau teicu kaut kur, ka Nīderlande nav vāja komanda, varbūt sastāvā nav augstākā līmeņa spēlētājas, taču viņas parādīja labu basketbolu. Protams, nesalīdzināsim Nīderlandi ar Krieviju, Franciju vai Baltkrieviju, bet tas nebija vājš pretinieks,» norāda basketboliste.

Eibele saka, ka viņas spēlē nekas krasi nav mainījies un uzsvars tiek likts uz aizsardzību. «Daru apmēram to pašu, ko pērn. Jāspēlē sava spēle, tāpat kā to darīju SK «Cēsis» sastāvā. Galvenais ir aizsardzība, ja tajā nestrādās, laukumā netikšu.

Izlasē šogad nav Zanes Tamanes, taču Eibele noliedz, ka cīņa pie groza valstsvienības izpildījumā kļuvusi vājāka.

«Negribu teikt, ka «garais gals» kļuvis vājāks, esam vienādas. Kādā spēlē mazās laukuma spēlētājas var nospēlēt sliktāk, citā mačā atkal «garais gals». No malas varbūt izskatās citādāk, bet ticu, ka viņas var labi nospēlēt un ar katru treniņu paliek labākas. Viss būs OK.»

Pēc sezonas atpūsties sanāca trīs dienas, pēc tam uzreiz sākās izlases treniņnometne. Šo var nosaukt par pagarināto sezonu,» teic Eibele.