Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skolotājs, kura mājā veikta kratīšana, apsver iespēju pamest valsti

Liepājas 15.vidusskolas vēstures skolotājs, Liepājas Universitātes doktorants Pāvels Jurs, kura dzīvesvietā policija 16.maijā veica kratīsānu  saistībā ar vēstures grāmatas neatļautu publicēšanu internetā, atzīst, ka pēc notikušā apsverot iespēju doties prom no Latvijas, jo viņa sieva ir iebiedēta un viņam pašam, ejot ārā no mājas, jāskatās apkārt, vai «kāds viņu nevaktē».

Intervijā žurnālam «Ir» Jurs stāsta, ka pēc notikušā «pazaudējis vērtības apziņu».

«Kā tagad jūtas mana ģimene? Manai sievai ir reāli bail. Es pats, ejot ārā no mājas, kā idiots skatos riņķī, vai mani nevaktē,» saka Jurs.

Jurs stāsta, ka kratīšanas laikā mājās bijusi viņa ģimene. «Man tobrīd mājās bija ģimene. Iznāca mana mazā meitiņa. Es teicu: «Iedod onkulim pieci. Viņi domā, ka tētis ir kriminālnoziedznieks, gan jau mēs tiksimies pēc diviem gadiem».»

Skolotājs nenoliedz, ka pārkāpis autortiesību likumu, taču norāda, ka līdzās likumam vienmēr pastāv morāle, kas šajā gadījumā pārkāpta.

<em>Policija veic kratīšanu Liepājas vidusskolas vēstures skolotāja mājā saistībā ar kādu grāmatu</em>