Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ceļojam ekonomiskā režīmā!

Ceļot ekonomiskā režīmā nebūt nenozīmē braucienu uz tuvējo pilsētu ar nakšņošanu teltī. Ja savlaicīgi un gudri plāno ceļojumu, iespējams ietaupīt līdz pat 35% izmaksu. Seko ceļojumu biroja Astra Tūre ieteikumiem, izmanto interneta vietnes aviokases.lv iespējas, tērē mazāk un gūsti vairāk!

1. Seko akcijām un izmanto atlaides!

Interneta vietnes aviokases.lv akciju sadaļā ik nedēļu tiek publicēti ekskluzīvi nedēļas piedāvājumi ar atlaidi līdz 35%. Sadaļā tiek apkopoti visu vadošo Latvijā darbojošos tūroperatoru akcijas ceļojumi, un tos iespējams rezervēt tikai internetā.

2. Seko neizpārdotajiem čarterreisiem!

Visu lielāko Latvijā strādājošo tūroperatoru čarterlidojumi atrodami arī sadaļā Čarteri, kas sniedz patiešām plašas izvēles iespējas. Veicot čarterlidojuma rezervāciju internetā, spēkā atlaides no 5-35%!

3. Sakomplektē savu vasaras atvaļinājuma paketi paša spēkiem!

Interneta vietnē aviokases.lv iespējams kombinēt aviopārlidojumus ar viesnīcu rezervāciju un mašīnas nomu, kā arī medicīnisko apdrošināšanu, galarezultātā iegūstot summu, kas zemāka par čarterreisa cenu. Vietnes pirmajā lappusē var rezervēt kā tradicionālo, tāpat arī zemo cenu aviokompāniju biļetes. Taupīgiem ceļotājiem un jauniešiem, protams, visizdevīgākie būs zemo cenu aviokompānijas piedāvājumi. Tie ļauj doties no Rīgas uz Stokholmu (turp un atpakaļ) par 29 latiem, uz Briseli, Brēmeni, Frankfurti – par 44 latiem, Pafosu Kiprā - par 82, Maltu – par 94, bet Maljorku – par 92 latiem. Aktuālākie piedāvājumi atrodami sadaļā Lidot lēti, kurā apkopoti lidojumi no Rīgas, Viļņas un Kauņas, kas, piemēram, Daugavpils iedzīvotājiem atrodas tādā pašā attālumā kā Rīga. Starp citu, tieši no Kauņas aviokompānija Ryanair veic tiešos lidojumus uz lieliskiem kūrortiem – Kosas un Rodas salu Grieķijā, Maltu, Spānijas kūrortiem Palma de Maljorka un Alikante, Kipru, Sardīniju, Sicīliju, u.c. Kad izvēlēts lidojums, sadaļā Viesnīcas iespējams rezervēt viesnīcu, izmantojot kādu no četrām pasaules vadošajām rezervācijas sistēmām. Viesnīcu var apmaksāt pēc ierašanās tajā vai arī pirms ceļojuma kādā no Astra Tūre birojiem Rīgā vai Daugavpilī. Savukārt sadaļā Autonoma iespējams rezervēt automašīnu par cenu, sākot ar 7 latiem dienā.

Ja, plānojot ceļojumu, rodas neskaidrības, padomu var saņemt pa bezmaksas tālruni 67222811. Savukārt aviokases. lv sadaļa Mans lidojums paredz iespēju reģistrēties reisam lidojumiem no Rīgas, iepriekš pārbaudot savu rezervāciju sadaļā Check my trip, vai nav mainījies izlidošanas laiks vai notikušas citas izmaiņas.

Ieguvumi, pašam plānojot ceļojumu

* Pats galvenais ieguvums = pievilcīga cena. Lūk, piemērs: lidojums no Kauņas uz Kipru (Pafosa) ar tiešo reisu izmaksās 109 latus vienam pieaugušajam, uzturēšanās no 12.-19. jūnijam 3* viesnīca 500 m attālumā no jūras – 73 latus. Automašīnas noma - vēl apmēram 4-7 lati diennaktī. Kopā šāda ceļojuma pakete izmaksās 210-231 latus (atkarībā no izvēlētā auto nomas cenas). Šīs cenas bija pieejamas 14. maijā ar nosacījumu, ka ceļo 2 cilvēki.

* Kombinējot pašam, var izvēlēties ne tikai 7 vai 14 dienu ceļojumu, kā to piedāvā tūroperatori, bet 5, 10 vai jebkuru citu dienu skaitu, ko iespējams atvēlēt savai atpūtai.

* Čarterreisi tiek piedāvāti noteiktās nedēļas dienās, turpretī saviem spēkiem komplektējot atvaļinājuma paketi, nav nekādas piesaistes konkrētiem datumiem vai nedēļas dienām, viss atkarīgs vien no katra paša vēlmes un iespējām.

Neatliec ceļojuma plānošanu! Visizdevīgākās cenas pieejamas, veicot rezervāciju vismaz mēnesi uz priekšu, bet pašā sezonas karstumā, iespējams, izdevīgi piedāvājumi būs atrodami tikai pāris mēnešu uz priekšu, jo tuvākie ceļojumi būs izpārdoti. Tāpēc šobrīd ir pēdējais brīdis parūpēties par vasaras atpūtu!

www.aviokases.lv

Astra Tūre biroji atrodas Rīgā, Mazā Pils ielā 5 un Brīvības ielā 45 un Daugavpilī, Viestura ielā 61/63.

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.