Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviju un Krieviju ir pārņēmis «Range Rover» zādzību vilnis

Pēdējā mēneša laikā auto zagļi Latvijā ir nozaguši četrus «Range Rover» spēkratus, no kuriem divi baltas krāsas apvidus auto pieder «BALTA» klientiem.

Pateicoties «BALTA» drošības pārvaldes speciālistu, «Guard Systems Latvia» un Valsts policijas operatīvai un profesionālai rīcībai, abi nozagtie spēkrati jau ir atgūti. Diemžēl joprojām ir pamats prognozēt, ka šādu zādzību skaits var pieaugt.

«Aicinām «Range Rover» spēkratu īpašniekus tuvākajā laikā būt uzmanīgiem un pievērst papildu uzmanību savas automašīnas drošībai, jo pēdējās zagļu aktivitātes liecina, ka pēc šādiem auto ir augsts pieprasījums garnadžu aprindās,» skaidro «BALTA» drošības pārvaldes vadītājs Egīls Sīlis-Jaunsīlis.

Aprīļa nogalē apdrošināšanas sabiedrība ziņoja par «Range Rover» zādzībām Sanktpēterburgā, kur trīs nedēļu laikā tika nozagti 46 «Range Rover» spēkrati, savukārt Latvijā mēneša laikā – četras šādas automašīnas.