Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā iekarot sievieti. Ieteikumi vīriešiem

Kādas viltības jāņem vērā, ja vīrietis grib iekarot sievieti? 

Ir atšķirība, kā vīrietis uztver lietas un kā sieviete uztver lietas. Vīrietis, kurš pastāvīgi kontaktējas ar kādu sievieti, ar laiku seksuālo interesi zaudē.

Citiem vārdiem, vīrietim mazinās pirmā iespaida fenomens. Sieviete savukārt ilgstošas pazīšanās laikā var vīrieti it kā atklāt no jauna.

Tāpēc, ja neesat apmierināts ar savu ārieni, neforsējiet apstākļu gaitu. Nav jēgas uzreiz sacensties ar citiem savas kārtas pārstāvjiem par sievietes uzmanību. To saņems tie, kuri ir vai nu ārēji pievilcīgāki vai ļoti pašpārliecināti un jebkurā kompānijā pieraduši spēlēt līdera lomu. Viņu trumpji ir skatuve, skatītāji, aplausi. Viņu loma — būt ievērotiem. Jūsu uzdevums — būt uzmanīgam un laipnam pret sievietes vēlēšanos un ķert nejaušības mirkļus.

Nesteidzieties un nenervozējiet: tur kur vienam viss jau beidzas, jums tikai viss vēl sākas. Nelielās viesībās centieties pēc iespējas mazāk dzert, bet neslinkojiet ieliet «skatuves lauvam» kārtējo stiprā mēriņa porciju.

Izturieties augstsirdīgi arī tad, kad viņš iekritīs ar seju salātu bļodā vai novelsies zem galda. Augstsirdība tiks novērtēta daudz augstāk nekā kritika un vājību pieminēšana. Ja gribat vēl dāmas acīs iemantot kredītpunktus, izsakieties par savu spožo draugu draudzīgi, aizbildnieciski un ar rūpēm. Uzsveriet viņa labās īpašības.

Sarunā ar dāmu pilnīgi izslēdziet jebkuru seksuālo mājienu un nekādā gadījumā neizsakiet nepārprotamus piedāvājumus. Jūsu uzdevums ir viens – pēc iespējas dziļāk sievietes smadzenēs ierakstīt savas cilvēciskās īpašības, parādīt sevi kā augstsirdīgu, rūpīgu, sirsnīgu un atklātu cilvēku. Tas arī viss!