Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nacionālās sporta padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā ievēl jauno izglītības ministru

Latvijas Nacionālās sporta padomes (LNSP) sēdē par padomes priekšsēdētāja vietnieku ievēlēts izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (RP), aģentūra LETA uzzināja Izglītības un zinātnes ministrijā.

Iepriekš priekšsēdētāja vietnieks bija izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, kurš aprīļa beigās atkāpās no amata veselības stāvokļa dēļ.

Valdība šonedēļ padomes sastāvā iekļāva jauno izglītības ministru un Latvijas Tautas sporta asociācijas valdes jauno priekšsēdētāju Gunti Maču.

Padomes priekšsēdētājs ir premjers Valdis Dombrovskis (V).

Padomes sastāvā ir aizsardzības ministrs, finanšu ministrs, iekšlietu ministrs, izglītības un zinātnes ministrs, labklājības ministrs, veselības ministrs, izglītības un zinātnes ministra noteiktā par sportu atbildīgā augstākā valsts amatpersona.

Tāpat padomē ir Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents, Latvijas Sporta veterānu (senioru) savienības prezidents, Latvijas Tautas sporta asociācijas prezidents, Latvijas Pašvaldību savienības vadītājs, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rektors un Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidents.

Padomes sastāvā papildus tika iekļauts arī Ministru prezidents, tieslietu ministrs, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente, Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes valdes priekšsēdētāja un Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents.

Kā ziņots, Saeima 2. maijā izglītības un zinātnes ministra amatā apstiprināja Vjačeslavu Dombrovski.