Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jauniešu militārās nometnes skandāls: Pabriks nepieņem Kleina atlūgumu

Aizsardzības ministrs Artis Pabiks (V) pēc informācijas izvērtēšanas un sarunas ar Rekrutēšanas un jaunsardzes centra (RJC) vadītāju Druvi Kleinu piektdien nolēmis nepieņemt viņa atlūgumu, portālu «Apollo» informēja Aizsardzības ministrijas Preses nodaļā.

«Vēlos norādīt, ka Kleina kā amatpersonas rīcība nav bijusi pareiza, jo, izsniedzot formastērpus, netika ievērota procedūra. Taču, ņemot vērā to, ka līdz šim nav bijis nekādu šaubu par Kleina lojalitāti un godaprātu, uzskatu, ka Rekrutēšanas un jaunsardzes vadītājam ir jāturpina darbs. Turklāt Jaunsardzes stiprināšanā jau tuvākajā laikā veicama virkne pasākumu, lai pilnvērtīgi varētu sagatavoties jaunajam mācību gadam,» uzsver Pabriks.

Sarunā ar aizsardzības ministru Kleins apliecinājis, ka turpmāk, pieņemot lēmumus par RJC sniegto atbalstu jauniešu pasākumu organizēšanai, daudz rūpīgāk izvērtēs pasākumu mērķi, un uzdevumus, lai gūtu pārliecību par to atbilstību valsts jaunatnes politikas pamatnostādnēm, aizsardzības nozares un RJC mērķiem un uzdevumiem.

Kā ziņots, 22.maijā Kleins iesniedza aizsardzības ministram Artim Pabrikam atlūguma vēstuli saistībā ar publiskā telpā izskanējušo informāciju par RJC iespējamo materiāltehnisko atbalstu Latvijas skolnieku dalībai jauniešu nometnē Krievijā.