Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nedēļas horoskops: 27. maijs – 2. jūnijs

Nedēļas horoskops: 27. maijs – 2. jūnijs

 • Auns: Visnotaļ interesanta nedēļa. Pārsteidzoši un negaidīti notikumi tevi sagaidīs ik uz soļa. Veiksmīgs laiks jaunu kontaktu veidošanai kā privātā, tā arī darba jomā. Profesionālajā lauciņā ne reizi vien pielietosi jaunākās tehnoloģijas, kā arī savas līdera dotības. Diemžēl kaut kas tev dzīvē var likt svārstīsies, tāpēc šonedēļ labāk nepieņemt nekādus nopietnus lēmumus un nesniegt konkrētas apstiprinošas atbildes uz jautājumiem, par kuriem neesi vēl pārliecināts.
 • Vērsis: Aktīva nedēļa, tu ne mirkli nespēsi nosēdēt rokas klēpī salicis, tieši pretēji – tieksies paveikt pēc iespējas vairāk darbus. Kāds zīmes pārstāvis krāmēs koferus, lai dotos izbraucienā ārpus dzimtenes robežām. Veiksmīgs laiks tiem zīmes pārstāvjiem, kas saistīti ar masu medijiem, žurnālistiku, kā arī nodarbojas ar pedagoģiju. Vari kārtot nekustamā īpašuma jautājumus. Tu tieksies pēc stabilitātes it visā.
 • Dvīņi: Šajā nedēļā izcelsies ar savu humora izjūtu un oratora dotībām. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem, iejusties jebkurā kompānijā, neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem. Privātajā dzīves jomā tieksies pēc harmonijas un stabilitātes, lai ko tas arī prasītu. Vēlams atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām kā darbā, tā arī privātajā dzīves jomā. Brīvos brīžus veltīsi saviem hobijiem, vaļaspriekiem.
 • Vēzis: Šajā nedēļā lielāko vērību pievērsīsi savām interesēm, hobijiem. Tu tieksies paplašināt savu redzesloku. Varbūt pat nolemsi doties kādā izbraucienā ārpus dzimtenes robežām. Kāds Vēža zīmes pārstāvis nolems uzsākt jaunus kursus, studijas. Diemžēl problēmas var sagādāt nespēja koncentrēties saviem tiešajiem pienākumiem, to veikšanai. Varbūt nolemsi pievērsties veselīgāka dzīvesveida piekopšanai.
 • Lauva: Nedēļas sākumā būsi īpaši sabiedrisks un atvērts jauniem kontaktiem. Tu sapratīsies kā ar jauniem, tā arī ar vecāka gadu gājuma cilvēkiem. Daiļā dzimum pārstāves lielu vērību pievērsis savam imidžam, centīsies radīt par sevi liktenīgās sievietes tēlu. Sākot no trešdienas, maksimāli pievērsīsies darba lietu kārtošanai. Varbūt ņemsi dalību kāda vērienīga projekta izveidē un prezentācijā. Nelieto alkoholu!
 • Jaunava: Šī nedēļa solās būt aktīva un dažnedažādiem notikumiem pārbagāta. Vēlams saņemties un nepadoties slinkumam, sevišķi, ja vēlies kāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Iespējams, saņemsi ne vienu vien komplimentu no pretējā dzimuma pārstāvjiem, kas, protams, tev cels pašapziņu un ievērojami uzlabos omu. Vēlams atturēties no konfliktiem, strīdus situācijām, sevišķi jau privātajā dzīves jomā.
 • Svari: Nedēļas pirmās dienas veiksmīgas, lai nodotos redzesloka paplašināšanai, apmeklētu dažādus kursus, studijas. Nav izslēgts brauciens ārpus dzimtenes robežām. Sirdī brīvajiem Svariem pastāv lieliskas iespējas iepazīties tieši ārzemēs un veidot ilglaicīgas romantiskas attiecības. Šonedēļ, iespējams, ne reizi vien saskarsies ar konfidenciālu informāciju. Lieto vairāk škidrumu uzturā.
 • Skorpions: Labs laiks, lai pievērstos savai karjerai, tās izaugsmes iespējām. Īpaši veiksmīgi klāsies tiem Skorpioniem, kas saistīti ar masu medijiem, žurnālistiku un zinātnes jomu. Būsi radošs savās idejās un rīcībā. Iespējams, ne reizi vien pārsteigsi augstākstāvošos un saņemsi uzslavas par savu netipisko domu gājienu. Tuvojoties nedēļas izskaņai, zināmas galvassāpes var sagādāt kāds no tuviniekiem.
 • Strēlnieks: Šī nedēļa solās būt visnotaļ aktīva un piedzīvojumiem bagāta. Īpaši veiksmīgs šis laiks solās būt tiem Strēlniekiem, kas tikko uzsākusi jaunas privātas attiecības. Būsi romantisks un kaisles pārpilns, tieksies patīkami pārsteigt savu izredzēto. Darbā lieliski spēsi sastrādāties komandā, darbs vienatnē tev šķitīs garlaicīgs un pat var iegrūst zināmā grūtsirdībā. Brīvdienas tieksies pavadīt aktīvās noskaņās kopā ar draugiem.
 • Mežāzis: Iespējams, kāds Mežāža zīmes pārstāvis nedēļas sākumā jau krāmēs koferus, lai dotos komandējumā ārpus valsts robežām. Sirdī brīvajiem pastāv lieliskas iespējas iepazīties tieši ārzemēs. Tu lieliski spēsi saprasties ar jebkura gadu gājuma cilvēkiem. Nav izslēgts, šonedēļ ne reiz vien tev nāksies stāties plašākas auditorijas priekšā, lai prezentētu kādu projektu. Brīvdienās ieteicams pabūt mājās, atgūties no lielās steigas un ikdienas uztraukumiem.
 • Ūdensvīrs: Nedēļas sākums piemērots, lai veidotu jaunus kontaktus, meklētu sadarbības partnerus, sponsorus. Īpaši veiksmīga nedēļa tiem Ūdensvīriem, kam pieder pašiem savs privātais bizness. Brīvajos mirkļos vari apmeklēt dažādas domubiedru grupas vai pat izveidot tādu arī pats. Tev patiks komunicēt ar līdzīgi domājošajiem, diskutēt par globāliem jautājumiem, to risināšanu. Vēlams nedaudz vairāk uzmanības veltīt mīļotajam cilvēkam.
 • Zivis: Nedēļas sākumā būsi nedaudz nomākts, pat depresīvs, nevēlēsies nevienu laist sev tuvumā. Svarīga būs spēja sakoncentrēties un pievērsties saviem tiešajiem pienākumiem, lai kur vai kas. Esi bez bēdu, sliktais garastāvoklis ap nedēļas vidu pazudīs kā nebijis. Tavs radošais gars pārsteigs tevi pašu, centies to izmantot lietderīgi. Brīvdienās tieksies pēc mīļotā cilvēka, tuvinieku sabiedrības un atbalsta. Vēlams būt piesardzīgam, vadot automašīnu!