Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lembergs: «Nekā personīga» izteiktie apgalvojumi ir apzināti meli

Smagos noziegumos apsūdzētais Ventspils mērs Aivars Lembergs («Latvijai un Ventspilij») uzskata, ka TV3 raidījums «Nekā Personīga» svētdien izplatījis melus, nolūkā ietekmēt politiskos procesus, kā arī tiesvedību, kas vērsta pret viņu.

Lembergs paziņojumā medijiem norāda, ka raidījums «vienmēr ir izcēlies ar politisko angažētību un sižetu tendenciozitāti, tomēr šis gadījums pārspēja visus iepriekšējos».

«Par ko tad ir šis dokuments? Katru gadu papildus savai amatpersonas deklarācijai es esmu spiests sniegt papildu paskaidrojumus par to, ka kriminālprocesa virzītājiem ir savs viedoklis par to, kādi īpašumi viņu ieskatā man pieder, kas arī tiek uzskaitīts šajā dokumentā, un mans vērtējums, ka «(..) procesa virzītāja viedoklis nesaskan ar manu viedokli un kuram es kategoriski nepiekrītu (..)». No šī dokumenta cilvēkam pat vislielākajā reibuma pakāpē būtu neiespējami izsecināt, ka es kaut ko esmu atzinis saistībā ar kādiem iepriekš nedeklarētiem īpašumiem. Vēlreiz apstiprinu, ka visi īpašumi un ienākumi, kādi man ir un kas man pieder, ir uzskaitīti manās valsts amatpersonas deklarācijās,» norāda Lembergs.

Politiķis norāda, ka, viņaprāt, raidījuma sižeta bija «apzināta, mērķtiecīgi organizēta rīcība, lai piecas dienas pirms vēlēšanām ietekmētu gan politisko procesu, gan arī tiesvedību».

<em><strong>Atklātībā nonācis kāds līdz šim Lemberga rūpīgi slēpts dokuments.</strong></em>