Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gaidāmi būtiski satiksmes ierobežojumi Biķernieku un Juglas ielu rotācijas aplī

Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka naktī uz 28.maiju un 29.maiju, laika posmā no plkst.23.00 līdz plkst.6.00, plānoti asfalta frēzēšanas darbi Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas aplī. Savukārt naktī uz 30.maiju un 31.maiju, laika posmā no plkst.23.00 līdz plkst.6.00, Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas aplī plānoti asfaltbetona ieklāšanas darbi. Transportlīdzekļu kustību organizēs satiksmes regulētāji.

Kā iepriekš ziņots, pēc ziemas sezonas Satiksmes departamenta speciālisti Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas aplī konstatēja ievērojamus seguma bojājumus. Ņemot vērā to, ka objekts ekspluatācijā tika nodots tikai pirms diviem gadiem, šāda veida bojājumi objektā varēja rasties tikai gadījumā, ja būvniecības gaitā ir izmantots nekvalitatīvs vai neatbilstošs bitumena maisījums.

Departaments un objekta būvnieki vienojās, ka Biķernieku ielas un Juglas ielas rotācijas apļa seguma labošanas darbus veiks būvnieks par saviem līdzekļiem.

Satiksmes departaments aicina autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot ceļa zīmēm.


Satiksmes ierobežojumi