Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā nogalinātais uzņēmējs divreiz vērsās VP par saņemtiem draudiem

Rīgā nogalinātais uzņēmējs iepriekš divreiz vērsās policijā par saņemtiem draudiem, žurnālistiem pirmdien sacīja Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes priekšnieks Jānis Lazdiņš.

Policijai ir divas versijas par notikušo – tā bijusi pasūtījuma slepkavība vai arī tā izdarīta laupīšanas nolūkos.

Policija ziņoja par Rīgā piektdienas vakarā nogalinātu 1975.gadā dzimušu vīrieti. Nogalinātais bijis uzņēmējs. Viņš tika atrasts Vienības gatvē pie savas automašīnas ar divām šautām brūcēm galvā. Policija norādīja, ka automašīna nebija pie viņa dzīvesvietas.

Lai gan viena no policijas versijām ir tāda, ka slepkavība izdarīta laupīšanas nolūkos, pēc sākotnējās informācijas, nogalinātajam vīrietim nekas nav nozagts.

Bojāgājušais gada sākumā divas reizes vērsies policijā saistībā ar viņiem izteiktiem draudiem. Policija sākt procesu atteicās, jo nesaskatīja noziedzīga nodarījuma sastāvu.

Policija lūdz atsaukties nozieguma aculieciniekus, kā arī personas, kuras 24.maijā atradās netālu no notikuma vietas laika posmā no plkst.21.30 līdz 22.15, pārvietojoties ar transportlīdzekli vai ejot garām.

Papildus policija lūdz atsaukties tos autovadītājus, kuriem automašīnas ir aprīkotas ar videoreģistratoru iekārtām un kuri atradās Vienības gatves apkārtnē laika posmā no plkst.21.30 līdz 22.15.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par notikušu slepkavību, policija lūdz zvanīt uz diennakts anonīmu tālruni 67075293, 112 vai 110. Policija anonimitāti garantē.