Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vilde: Izlases kodols ir sasniedzis briedumu, kad vajadzētu būt arī rezultātam

Latvijas volejbola izlases galvenais treneris Raimonds Vilde pirms izšķirošajām Eiropas kvalifikācijas turnīra spēlēm pret Turciju intervijā portālam «Apollo» izteicās, ka pat spēlētāji, kas iepriekš bijuši pasīvāki, tagad mačiem gatavojas ar lielāku motivāciju.

Ja ielūkojas izlases sastāvā, tad tajā redzami tie paši uzvārdi, kas pirms dažiem gadiem, taču atšķirība ir tāda, ka šobrīd šie volejbolisti spēlē gana labos Eiropas klubos.

«Piekritīšu, ka valstsvienības spēlētāju kodols ir sasniedzis briedumu volejbolā. Tagad ir pienācis tas brīdis, kad vajadzētu nākt ārā arī rezultātam,» norāda Vilde. «Ja tagad paskatāmies atpakaļ, tad iepriekšējos kvalifikācijas ciklos bieži vien, iespējams, pietrūka šī brieduma izšķirošajos brīžos. Starpība bija maza, pēdējais solītis bija īss, taču kaut kas pietrūka, lai to spertu.»

«Protams, puiši apzinās, ka izšķirošās spēles ir tuvu un no tām būs atkarīgs, kā mūs vērtēs. Tomēr nevēlos uz to akcentēt pārāk lielu uzmanību. Tās būs tādas pašas spēles. Jā, atbildīgas un nozīmīgas, taču nedrīkst pārspīlēt, lai spēlētāji pārāk nesaspringtu un varētu nospēlēt gana atbrīvoti,» uzsver Latvijas izlases galvenais treneris.

«Vai kāda acīs izdevies saskatīt īpašu uguntiņu? Brīžiem, jā. Jo īpaši tajos spēlētājos, kuri iepriekš bijuši mazliet pasīvāki un vieglprātīgāki. Tagad atsevišķos brīžos var just, ka viņi ir nopietnāki un motivētāki, kas atspoguļojas arī ikdienas darbā,» atzīst Vilde.

Eiropas čempionāta izšķirošās kvalifikācijas kārtas pirmā spēle notiks svētdien, 2. jūnijā Samsunā, bet atbildes mačs pēc nedēļas, 9. jūnijā risināsies Jelgavā.

P.S. Tuvākajā laikā portālā «Apollo» varēsiet lasīt pilnu interviju ar Latvijas volejbola izlases galveno treneri Raimondu Vildi.