Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lipmana advokāts aicina nekavējoties rīkoties, lai no LM neaizplūstu vēl līdzekļi

Ņemot vērā AS «Liepājas metalurgs» (LM) pasludināto tiesiskās aizsardzības procesu, Kreditoru klubam un valdībai būtu nekavējoties jārīkojas un jāpanāk esošās valdes nomaiņa, lai turpmāk no valsts lielākā metalurģijas uzņēmuma vairs neaizplūstu līdzekļi, uzskata LM akcionāra Kirova Lipmana advokāts Pāvels Rebenoks.

«Kreditoru klubam un valdībai būtu svarīgi nekavējoties rīkoties, lai jau tuvākajā laikā tiktu nomainīta pašreizējā LM valde. Tāpēc būtu nepieciešams tūlīt sasaukt uzņēmuma padomes sēdi, kurā tiktu izlemts jautājums par valdes nomaiņu,» atzīmē Rebenoks.

Saskaņā ar Rebenoka teikto, Lipmans kā padomes loceklis, no savas puses, ir gatavs ierosināt padomes sēdes sasaukšanu ar attiecīgu sēdes darba kārtību.

«Kopumā raugoties uz «Liepājas Metalurga» tiesiskās aizsardzības procesa sākšanu, tā nebija pareiza rīcība, jo dod iespēju pārējiem akcionāriem – Sergejam Zaharjinam un Iļjam Segalam – aizplūdināt no uzņēmuma vēl vairāk līdzekļu, nekā tas ir izdarīts līdz šim. Tāpēc ir svarīgi nekavējoties rīkoties, lai tas turpmāk nenotiktu un maksimāli īsākā laikā tiktu atrisinātas problēmas, kas skar Latvijas lielāko metalurģijas uzņēmumu,» uzsvēra Rebenoks.

Liepājas tiesa 27.maijā nolēma ierosināt AS «Liepājas metalurgs» tiesiskās aizsardzības procesa lietu. Tagad uzņēmumam ir noteikts tiesiskās aizsardzības plāna izstrādes un saskaņošanas termiņš līdz 26.jūlijam. Savukārt uzņēmums šodien paziņojis biržai, ka ir sācis darbu pie tiesiskās aizsardzības pasākumu plāna sagatavošanas.