Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Karro gatavs atgriezties sacensībās

Latvijas labākais motosportists Matīss Karro ir izārstējis nesen gūto savainojumu un 2. jūnijā atsāks piedalīties sacensībās, aģentūru LETA informēja sportista preses sekretārs Mārtiņš Jankovskis.

Pasaules čempionāta posmā Portugālē maija sākumā Karro brauciena laikā kļūdījās un pēc lēciena ar pilnu gāzi ietriecās trases nožogojumā. Ārsti vēlāk Nīderlandē konstatēja plaisu locītavā un nolēma uzlikt ģipsi, ar kuru sportistam bija jāstaigā desmit dienas. Tagad ģipsis ir noņemts un Karro uzsācis gatavošanos nākamajām sacensībām.

«Pēc traumas devos uz Latviju, kur padzīvoju vienu nedēļu. Pagājušās nedēļas nogalē man bija vizīte pie ārsta Nīderlandē, un man atļāva atgriezties sportā,» citēts Karro.

«Prieks, ka pēc pēdējām sacensībām ilgs laiks nav pagājis - tikai trīs nedēļas. Protams, rokas locītava būs jūtama, taču braukšu ar galvu un īpaši netrakošu, lai roka atkal pierod pie slodzēm. Esmu jau atsācis treniņus. Ir vēl nelielas sāpes, taču tās var pieciest. Ceru, ka līdz sacensībām izdosies aizvadīt vēl vairākus treniņus, lai atgūtu braukšanas garšu,» pavēstījis motobraucējs.

Karro šobrīd pēc septiņiem pasaules čempionāta posmiem MX1 klases kopvērtējumā ar 39 punktiem ieņem 20. vietu.

Nākamās sacensības Karro paredzētas 2. jūnijā, kad notiks Anglijas čempionāta kārtējais posms, bet pēc tiem sekos nākamie starti pasaules čempionāta posmos.